PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707811}

Mafia II: Zdrada Jimmy'ego

Mafia II: Betrayal of Jimmy
5,6 440
ocen
5,6 10 1 440

Mafia II: Zdrada Jimmy'ego
powrót do forum gry Mafia II: Zdrada Jimmy'ego

Po latach postanowiłem sobie przypomnieć Mafię II tym razem z dodatkami. Zachęcony jakością dodatków do GTA IV z tego samego okresu, zasiadłem do uczty. Niestety, ten dodatek powinien się nazywać: "Jak wziąć Mafię II i zrobić z niej KOSZMAR". Nie wiem jak można było zrobić coś takiego i opluć jakość podstawki! Po kolei:

- najgorsza rzecz w grach czyli misje na czas. Co więcej w tym dodatku wszystkie, podkreślam, WSZYSTKIE misje są na czas. Gdyby tego było mało to w niektórych misjach czasu mamy aż nadto i można by ją przejść ze 2-3 razy. W innych mimo, że w końcu uda się wszystko zrobić perfekcyjnie, mamy jedynie kilka sekund zapasu.

- fabuła niby jakaś jest, ale w kampanii występują jedynie 2 cutscenki - na początku i końcu! W reszcie misji mamy po prostu tablicę z rysunkiem i tekstem gościa, który zleca nam misję.

- cały czas robimy to samo - pojechać kogoś odpalić, ukraść samochód i dowieść na parking, coś zniszczyć. I tak w kółko. Niby o coś tam chodzi ale chcemy po prostu jak najszybciej się z tym uporać i przejść do czegoś konkretnego. Niestety, będziemy się tak jeszcze "bawić" długo, ponieważ ten koszmarek wcale taki krótki nie jest.

- czemu do cholery mieszkamy w tych samych miejscach co Vito?!?!

- w misjach nie ma checkpointów. Zrobisz coś źle i znowu musisz wszystko robić od początku, jechać przez pół miasta na miejsce itd.

- brak klimatu przez powyższe.

Aż się boję odpalać dwa pozostałe dodatki, choć mam nadzieję, że gorzej być nie może.

ocenił(a) grę na 3
Sporek

Zapomniałem dopisać, że ruch uliczny też jest większy względem podstawki, przez co ciężko się jeździ. Zwiększono też ilość policji. Teraz są dosłownie na każdym kroku, co 10 metrów.

Sporek

Fajne jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones