PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Gra niedopracowana i miejscami strasznie wkurzająca bugów jest masakrycznie dużo szczególnie po 10 rozdziale gry, do tego strasznie irytowałem się gdy byłem za osłoną z pełnym życiem a i tak dostawałem 1 strzał i padałem w dodatku przeciwnicy potrafią się nie wychylać przez 3 min nawet, przez co musiałem bliżej podejść a gdy podchodziłem to oni walili na ślepo i padałem żałosne...
Fabuła? Nawet spoko ale po wyjściu Vito z więzienia było jakoś gorzej i zagmatwanie a to jacyś irlandczycy nie wiadomo przez kogo nasłani niszczą Vito dom, dobra teraz ja napiszę jak interpretuję fabułę

SPOILER Gramy Vito Scaleta włochem który urodził się w sycyli jego rodzice to Ojciec Antonio matka Maria i siostra Francesca,Vito trafia do szkoły tam poznaje Huligana Joe`go gdy Vito ma 18 lat razem z Joe napadają na jubilera,próbują uciec ale udaje się tylko Joe`mu a Vito początkowo miał iśc do więzienia ale z tego powodu że zna włoski został wysłany na wojnę,podczas wojny zostaje postrzelony przez hitlerowców i przez to zostaje odesłany z wojny na Miesiąc gdy wraca do Emparia Bay zastaje na lotnisku Joe`go swojego przyjaciela zaprasza on go do baru i mówi że załatwi mu stałe zwolnienie z wojska,dalej Vito wraca do rodzinnego domu i dowiaduje się że ojciec nie żyje a Rodzina ma dług w wysokości 2000 dolarów postanawia pomóc rodzinie go spłacić,ma iść pracować do Dekera tam gdzie niegdyś pracował jego ojciec niestety zauważa że pracując tam nie da rady zarobić tych 2000$ i wtedy Vito mówi do dekera zę zna się z Vito a ten daje mu inną pracę z większą możliwością zarobków dalej Joe namawia Vito żeby razem z nim pracował dla jakiś chińczyków i tak się dzieje pracują dla nich potem chcą wstąpić do rodziny ale ci żadają 5000$ za wstęp później okazuje się że za wstęp tak na prawdę nie trzeba było nic płacić,w międzyczasie Vito ponownie wraca do więzienia za sprzedawanie jakiś kartek na benzynę w Więzieniu Joe mówi Vito żeby porozmawiał z Leo,ten to robi i bije się z innymi więźniami na polecenie Leo,dalej Leo wychodzi z więzienia i mówi że pomoże Vito wyjść szybciej ten wychodzi 4 lata szybciej potem po wyjściu Idzie do Joe ten mu mówi że znalazł nowego pracodawce zapoznaje go z nim i pracuje dla niego później po paru misjach wstępuje do rodziny potem Henry ma pomysł na interes(zapomniałem jaki)dalej Vito i Joe dowiadują się że ten był agentem federalnym i zginął z rąk ludzi jakiegoś clementa dalej Vito jedzie do Dereka po robotę bo ma do zapłacenia dług który zaciągnął on henry i Joe,Derek chce by pomógł mu opanować zachowanie pracowników i podczas tej roboty pewien z pracowników mówi Vito że Derek zabił jego ojca ten się mści,dalej jacyś chinole porywają Joe`go Vito zaczyna go szukać trafia do jakiegoś chinśkiego klubu czy restauracji zostaje ogłuszony i gdy się budzi widzi koło siebie Joe`go zawozi go do szpitala jedzie oddać pieniądze które znajduje w biurze Dereka i gdy oddaje pieniądze dowiaduje się że jego ojciec też pożyczał od niego pieniądze dalej Clemente dzwoni do Vito i mówi że chce się z nim spotkać w Obserwatorium po drodze do tego miejsca zauważa Leo ten mu karze wsiąść z nim do samochodu i mówi mu że jeśli nie zabije clemente to on sam zginie dalej clemente ginie a Joe i Vito jadą osobnymi samochodami z ludźmi Leo, ten samochód z Leo po drodze skręca w prawo pewnie jechali tam po to by zabić Joego tylko czemu??? SPOILER END

A teraz wymienię + i -

+Joe,Derek,Vito
+Emparia Bay zimą
+Całkiem dobra grafika nawet dzisiaj jest znośna
+ do rodziału 7 Fabuła
+Całkiem klimatyczne udźwiękowienie
+Klimat
+Podzielenie na rodziały wyszło grze na dobre
+Czuć że pojazdy są ciężkie czyli poprawny model jazdy
+Większość dialogów i Scenek przerywnikowych
+Misje skradankowe są na prawdę przyjemnie wykonane
+Całkiem fajny system zniszczeń
na -
-Pieniędzy nie ma raczej do czego użyć
-Brak aktywności pobocznych
-Często zadania typu jedź tam i wróć spowrotem
-Miejscami poziom trudności jest przegięty szczególnie w 14 rozdziale gdy jesteśmy ostrzeliwywani z każdej strony a w dodatku Derek rzuca w nas koktajlami
-Masakryczna ilość bugów
-Ai przeciwników
-Gdy wychodzimy z więzienia gra staje się gorsza(brak mroźnego emparia Bay,Fabuła gorzej przedstawiona)
-Słaby model strzelania
-SPOILER Vito umarła matka a on ani razu nie był u niej na cmentarzu!!! SPOILER END
-Bardzo częste spadki płynności nie zależnie od ustawień których użyje (AMD)
-Doczytywanie Tekstur
-Olbrzymia liniowość
-Bijatyki
-Zakończenie w którym nie wiemy co się stanie z Joe
Podsumowując gra 6/10 ani dobra ani zła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones