Odtwórz trailer nr 2 1:17
Gra wideo

2010
8,2 18 162
oceny
8,2 10 18162
1 457
chce zagrać
{"id":"606824","linkUrl":"/videogame/Mafia+II-2010-606824","alt":"Mafia II","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/68/24/606824/7492467.2.jpg"}
Vito Scaletta, chcąc spłacić wierzytelności ojca oraz zabić tych, którzy wyrządzili krzywdę jego krewnym, postanawia zostać mafiosem.

Zobacz Mafia II zwiastun

gatunek
premiera
deweloper
2K Czech
wydawca
2K Games
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Mafia II
Mafia II (2010) Zwiastun nr 2 1:17
Mafia II
Mafia II (2010) Zwiastun nr 1 1:41
Mafia II
Mafia II (2010) Teaser "Mafia Trilogy" 0:30
Mafia II | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 | 2010 | Gra wideo Wciel się w Vita, syna ubogiego imigranta, starającego się uciec od życia w nędzy. To na ulicy Vito nauczył się, że respekt i bogactwo może zdobyć jedynie w mafii. Teraz poświęci wszystko, aby w odróżnieniu do swego ojca stać się kowalem swego losu. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa, będąc z początku jedynie błahym pionkiem w całej organizacji, Vito coraz głębiej zanurza się w struktury mafijnej rodziny… ale życie nigdy nie jest tak proste, jak się wydaje.
Top gier wideo 57 komentarzy
Nie wyrzucajcie starych konsol!

Twórcy wielokrotnie nagradzanej gry "Mafia" oraz "Hidden and Dangerous" przedstawiają nową część swej kryminalnej sagi. "Mafia II" to stworzona przy użyciu najnowszej technologii opowieść o mrocznym i bezlitosnym świecie podziemnej przestępczości w Stanach Zjednoczonych połowy ubiegłego stulecia. Rozwijając idee zawarte w bestsellerowymTwórcy wielokrotnie nagradzanej gry "Mafia" oraz "Hidden and Dangerous" przedstawiają nową część swej kryminalnej sagi. "Mafia II" to stworzona przy użyciu najnowszej technologii opowieść o mrocznym i bezlitosnym świecie podziemnej przestępczości w Stanach Zjednoczonych połowy ubiegłego stulecia. Rozwijając idee zawarte w bestsellerowym pierwowzorze, który znalazł na świecie ponad 2 miliony nabywców, studio 2K Czech zabierze graczy w dojrzałą i pełną adrenaliny podróż po świecie mafii. Fabuła w "Mafia II" zaangażuje nas jak nigdy dotąd! Dzięki wykorzystaniu w grze silnika nowej generacji, stworzonego specjalnie na potrzeby "Mafii II", gracze odczują prawdziwą ewolucję serii, która zdefiniowała gatunek gangsterskich gier akcji. Strzelaniny, bijatyki i pościgi samochodowe zostaną przedstawione w zupełnie nowym wymiarze, który wciągnie w świat "Mafii" wszystkich bez wyjątku. Wciel się w Vita, syna ubogiego imigranta, starającego się uciec od życia w nędzy. To na ulicy Vito nauczył się, że respekt i bogactwo może zdobyć jedynie w mafii. Teraz poświęci wszystko, aby w odróżnieniu do swego ojca stać się kowalem swego losu. Wraz z przyjacielem z dzieciństwa, będąc z początku jedynie błahym pionkiem w całej organizacji, Vito coraz głębiej zanurza się w struktury mafijnej rodziny… ale życie nigdy nie jest tak proste, jak się wydaje.

dystrybucja
studio
2K Czech (deweloper) / 2K Games (wydawca)
data produkcji
2010
kraj
tytuł oryg.
Mafia II
inne tytuły
Ubrania zabójców Tommy'ego Angelo różnią się w scenie egzekucji zawartej w pierwszej i drugiej części gry.
Akcja gry rozgrywa się w latach 1945-1951, podczas gdy większość piosenek w radiu, w tym w wykonaniu Ritchiego Valensa i Buddyego Holly, zostały skomponowane dopiero w późnych latach pięćdziesiątych XX wieku.
Akcja gry kończy się w 1951 r., podczas gdy pismo "Playboy", które należy znaleźć, zostało po raz pierwszy wydane dopiero w 1953 r.
Po niezwykle udanej grze "Mafia: The City of Lost Haven", którą uznaję wręcz za idealną, z niecierpliwością czekałem na jej kolejną część. Tym bardziej, że na rynku nie ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 76%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych