PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Źle, ale dobrze...

ocenił(a) grę na 5

Dużo gorsza od jedynki, ale też dobrze się w nią gra ;). Pierwsza część miała swój specyficzny klimat, doskonały scenariusz i oczywiście zakończenie. Nie była i nie jest przesiąknięta komercją jak 2, do której później powstawały dodatki by wyciągnąć więcej forsy od graczy. Moim zdaniem Mafia 2 wyszła na trochę innych zasadach niż jej poprzedniczka. Mam na myśli oczywiście kase. Druga część powstała głównie dla pineniędzy, bezwzględu czy będzie szajsem, czy też nie. Oczywiście żeby nie było jedynk również została stworzona by sobie na niej zarobić, ale to był coś innego. Tam brano pod uwagę przedewszystkim jakość.

ocenił(a) grę na 8
tomasz92

Zgadzam się. Dodam tylko, że rażące jest dla mnie to, jak krótka jest druga część... Dopiero się rozkręciłam, a tu już koniec.

ocenił(a) grę na 5
Cleaa

Fakt. Również się zgodzę, że gra mogła by być o wiele dłuższa. Jest to jedna z głównych wad, która wpłynęła decydująco na jej postrzeganie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones