PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

a wlasnie dlatego, ze nazwali tę grę "Mafia" niszcząc (w mojej ocenie) reputacje klasykowi, tj. Mafii
The City of Lost Heaven.
Zadna mafia nie pobije tej wspanialej gry, czy to bedzie mafia 2 czy mafia 3 czy mafia 1000, czy gta
10...

ocenił(a) grę na 9
astok0

Zdejmij klapki z oczu. Mafia I oczywiście lepsza, ale aż żal czytać twoich wypocin.

ocenił(a) grę na 1
wiktor_hal

to ich nie czytaj :D tylko przyznaj racje

ocenił(a) grę na 9
astok0

Ta gra sobie nie zasługuje na 1, w żadnym wypadku. Wiem że każdy ma swoje zdanie, ale naprawdę bez przesady.

ocenił(a) grę na 1
wiktor_hal

Napisałem wyraznie moją argumentację.

ocenił(a) grę na 9
astok0

Też mi argumentacja. jedynka bardziej ci się podobała niż dwójka, więc dwójce trzeba obniżyć ocenę do 1, co jest absurdem, 1 dla mafii to kpina.

ocenił(a) grę na 1
wiktor_hal

tak, bo istnieja tacy ludzie ktorzy dają mafii 1 niską ocene a dwójce wyższą. Sam przyznam ze to jest gimbusowe posunięcie to co tutaj napisalem ale nie potrafie wytlumaczyc dlaczego tak zrobilem. Jestem tak zżyty z mafią 1 ze musialem cos zrobic tak niepowaznego i glupiego
Jednak nie zmienia to faktu ze Mafia 1 jest lepsza i sam mi ten fakt przyznajesz, dlatego kto jest wielbicielem mafii jest dla mnie przyjacielem.

ocenił(a) grę na 9
astok0

Bez urazy człowieku ale to jest śmieszne. Tak lubisz Mafie 1 że musiałeś dać najgorszą możliwą ocenę części drugiej?, to jest bez sensu. Mafia II nie zasługuje na 1, pomimo kontrowersji które wzbudziła gra po premierze. A to że komuś się bardziej podoba Mafia II też trzeba uszanować, Mafia 1 to bardziej ojciec chrzestny, a dwójka to takie bardziej luzackie podejście do tematu, coś jak chłopcy z ferajny, to że komuś bardziej odpowiada ten drugi klimat, jego sprawa.

ocenił(a) grę na 1
wiktor_hal

no to wyraznie mowie ze mafia 2 w ogole nie powinna byc nazwana mafią wiec w czym problem, a to ze jest to smieszne to sie z tym zgadzam:) na siłę szukasz jakiegos problemu.
Jakby nazwali tę grę inaczej niz mafia to bym dał ocene 7, tak daje 1 :)

ocenił(a) grę na 9
astok0

A jaka była by różnica gdyby ta gra się nazywała inaczej?, nie szukam na siłę problemu, tylko poruszam bardzo ważną kwestię.

ocenił(a) grę na 1
wiktor_hal

to, ze niszczy reputacje mafii 1.
Tak samo moge powiedziec o gothicu najnowszym w stosunku do pierwszych dwóch części (nie wiem czy znasz).

ocenił(a) grę na 9
astok0

Jak to niszczy reputację, mniej ci się podoba i niszczy reputację?. Mafia 1 to inna gra, i choćby wyszło 10 gównianych mafii i tak nic to nie zmieni. Jedynka to gra legenda, i przez ten pryzmat ocenianie dwójki na 1 to idiotyzm.

wiktor_hal

Niestety zgadzam się z Wiktorem mimo że Orginalną Mafię ubóstwiam i przeszedłem kilka razy. Dwójka miała kilka fajnych misji i ogólnie klimat nie jest zły, tylko była zdecydowanie za krótka, zamiast robić bez sensowne DLC to mogli po prostu nad dwójeczką dłużej popracować. Tak sobie pomyślałem jak grałem że mogli z Mafii zrobić prequel o przygodach Sama i Pauliego zanim trafili do Salariego, ewentualnie ich początki, bardzo bym chciał to zobaczyć, gra mogłaby się kończyć w momencie gdy poznają Tommy'ego.

ocenił(a) grę na 8
Mateo_SF

Zamiast tego lepiej zrobić o rodzinie Morello , tym razem z drugiej strony poznamy historie Lost Heaven.

Mateo_SF

Tam by się dało sporo historyjek wyodrębnić. Chętnie bym na to czas potracił :D

ocenił(a) grę na 8
astok0

nie przesadzaj na 1 nie zasługuje może nie ma takiego klimatu jak 1 ale to wciąż dobra-bardzo dobra gra też ciekawe zakończenie,ale nie zmienia tego ze jest gorsza od 1.Za bardzo związałeś z 1 tu jest inna fabuła ale mogli to trochę lepiej zrobić.

astok0

Nie tyle niszczy reputację Mafii, co po prostu jest gorsza. Ale dawanie jej 1/10 to musi być skretynienie albo prowokacja

ocenił(a) grę na 1
paw_2

ogolnie jako gre oceinłbym na 6,5/10 ale 1 jest po to by obnizyc srednią

astok0

Nie powinno się oceniać gier by zaniżyć/zawyżyć ocenę. Czy jeśli uważam że Rome total war II ma na filmwebie zbyt niską ocenę powinienem dać 10? Nie, dałem sprawiedliwe 9. W mafię I niestety nie grałem, ale mafia II to moim zdaniem gra rewelacyjna, z paroma wadami, które rzutują na całość, ale które w mojej opinii nie są widoczne na tyle by dać jej ocenę poniżej 7.

ocenił(a) grę na 1
NikKlik

nie powinno ale mafia jest wyjątkiem

ocenił(a) grę na 10
astok0

niestety ale nie napisales, a sie zblazniles

ocenił(a) grę na 10
astok0

Twój argument jest słaby i beznadziejny: bo dali tytuł ,,Mafia''. Rozumiem, że możesz czuć się oburzony, że ta część znacznie różni się od pierwsze części, że to normalnie jak zupełnie inna gra, ale idąc takim tokiem rozumowania to FarCry 2 też powinien mieć ocenę 1, bo jest tak różny od pierwszej części, że poza tytułem nie ma nic wspólnego.

ocenił(a) grę na 1
Aurona

wiem ze jest slaby i beznadziejny ale są niestety jednostki, ktore twierdzą, ze mafia 2 jest zdecydowanie lepszą grą od 1 to co w takim wypadku mam robic

ocenił(a) grę na 10
astok0

Niestety nie grałam w pierwszą część, więc nie wiem jaka ona jest.

ocenił(a) grę na 1
Aurona

i to jest smieszne, bo nie gralas w arcydzieło a zagrałaś w "podróbkę"

ocenił(a) grę na 10
astok0

ja przechodzilem 5 razy cala Mafie I i z 4 razy Mafie II wraz z dodatakim i doskonale znam te gry. Maja bardzo wiele ze soba wspolnego, 2ka jest nawet ciekawsza pod wzgledem chryzmy postacii i dialogow. Przestan popychac takie bz dury bo to co piszesz jest jakims gównem odrealnionym od rzeczywistego stanu rzeczy.

ocenił(a) grę na 8
astok0

Wychodzi więc na to że nie oceniasz gry za grę a za tytuł. Przemyśl.

ocenił(a) grę na 8
astok0

Pewnie nie ruszy Ci na kompie i dlatego 1 :D
Żal mi takich ludzi jak a ty a gra miodna nie jak część pierwsze ale to godny następca gry nie przebicia .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
black_bastard

dla mnie nie jest kontynuacją, jestem fanem i nie uznaje tego za kontynuacje.

ocenił(a) grę na 10
astok0

jestes podpier-dółką a nie fanem, prawdziwy fan gral w mafie 2 a ty raczej tego nie zrobiles.
1 i 2ka wyszla spod 2K Games i duza czesc zalogi robila obie gry. Fanem to na pewnoi nie ejstes

ocenił(a) grę na 1
black_bastard

haha jabym nie zagrał w mafie 2 to nie moglbym jej ocenic negatywnie, troche logiki
jestme ogromnym fanem mafii, ale mafia 2 sie sprzedała, nic na to nie poradzisz, wciąz respektuje producentów tej gry ale nie zgodze sie z tym, ze mafia 2 jest dobra, bo jest okropna w porownaniu do 1 czesci

ocenił(a) grę na 10
astok0

no nie grales bo kazdy czlowiek z IQ wyzszym od plechy nie dalby tak zacnej grze 1/10. No sorry, ale to tak jakbym dal Szklanej polapce 2 ocene 1 bo jest druga czescia i nie przebija 1wszej. Twoja logika jest tak schematycznie prymitywna ze smiem twierdzic ,ze powyzej 14 lat to ty nie masz.

ocenił(a) grę na 1
black_bastard

gdybys dowiedizal sie kim jestem w realu nie mowilbys tak. ale nie zalezy mi na tym mozesz mnie brać za gowno, udzielam sie tu prymitywnie ze wzgledu na gry nie potrzebuje ci niczego udowadniac.

użytkownik usunięty
astok0

Jedynka jest prawie że idealna, dałam jej 9/10, ale tak jak inni tutaj myślę że ocena 1 dla drugiej części to przegięcie i to duże, bo to by oznaczało że jest kompletnym dziadostwem i nie ma w niej nic ciekawego, a tak nie jest. Chyba że to jakaś prowokacja była to szkoda, bo niepotrzebnie zaniżasz ocenę niezłej grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones