PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 900
ocen
8,2 10 1 19900
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Byłoby wiecej gdyby ta gra nie nazywała sie mafia, poniewaz nie zasługuje na miano nazwy
"mafia" mafia the city of lost heaven zostanie klasykiem do konca zycia, zadnej gry do niej
nie porownamy a juz tym bardziej nie mafii 2 ktora dla mnie jest smieszną grą, niezle sie
ubawiłem, przeszedlem ją tylko dlatego ze to niby kontynuacja 1 czesci, a to nic nie ma
wspolnego.
Vito, jakie oposledzone imie
jak przechodzilem mafie 1 to nie moglem uwierzyc ze ktos tak niesamowitą fabułe wymyslil,
a mafia 2? dajecie mi 1 dzien czasu i sam lepszą wymyśliłbym.
Ogolnie mówiąc gra nie była robiona z sercem, bardziej za kase.

astok0

Wstań, podejdź do okna, pociągnij na klamkę, otwórz okno, wejdź na parapet zewnętrzny, skocz. Zrobisz wszystkim przysługę, bo wypisujesz takie bzdury, że sam mam ochotę skoczyć. ;3

ocenił(a) grę na 1
yamaha299_fw

nitk cie nie trzyma, widocznie masz slaba psychike skoro opinia innych tak cie rani

astok0

Najbardziej mnie rani Pańska nieznajomość PODSTAWOWYCH ZASAD PISOWNI i interpunkcji.

ocenił(a) grę na 1
yamaha299_fw

a myslisz ze mam jakis powod by trzymac sie zasad tych podstaw ?
gostek zrob cos ze sobą bo widze ze masz problemy i doszukujesz sie bzdur

ocenił(a) grę na 1
astok0

zagraj sobie najlepiej w mafie 2 duzo strzelania i animacji odstersujesz sie

astok0

Ubolewam nad Pańskim poziomem intelektualnym, zaiste.

ocenił(a) grę na 1
yamaha299_fw

to przestan do mnie pisac i wyjdz stad

astok0

W tej chwili to Pan Szanowny do mnie napisał.

ocenił(a) grę na 1
yamaha299_fw

nie no nie moge jaki gostek ty jestes prawdziwy? moze bot za ciebie pisze? i przestan specjalnie dawac przecinki z tego powodu bym ci nie powiedzial ze tez poprawnie nie piszesz

astok0

Proszę Pana ma Pan rację, " przecinki " to zamiar celowy, poniewż to jedna z głównych zasad pisowni. A z botem, to sobie Pan może co najwyżej porozmawiać na GG.

ocenił(a) grę na 8
astok0

Gra jest gorsza od Mafii I i to sporo nic nie przebije pierwszej części ale Mafia II nie jest aż tak słaba żeby oceniać ją 3/10 bez przesady ta gra jest po prostu dobra to że nie jest wspaniała tak jak mafia I to nie znaczy żeby wystawiać ocenę 3/10 moim zdaniem to co napisałeś o Mafii I i Mafii II jest prawdą tylko ta ocena mi nie pasuje.

ocenił(a) grę na 1
Pupielec

ta ocena jest ze wzgledu na pierwszą część, gdyby gre nazwali inaczej np. "gangster" czy cos takiego, ocene grze dałbym wiekszą zapewne. Po prostu wiem ze moze troszke przeesadzilem ale to takie rozczarowanie fana gry Mafii, wiele osob zagrało sobie w Mafie II nigdy wczesniej nie grając nawet w 1 część, tak samo jest z gothiciem, był gosciu ktory nie grał w gothica 1 i gothica 2 (czyli 2 klasyki) a zainstallowal sobie gothic 3 gdzie mowił ze grafika wymiata.

ocenił(a) grę na 7
astok0

Mi oficjalnie bardziej podobała się 2. Ma swoje minusy np że jest dużo krótsza. Może gdyby zrobiono Mafie teraz to była by lepsza. Pod względem grafiki i fabuły jest ona klasykiem, wiadomo. A imię Vito jest bardzo dobre, krótkie i orginalne. To, że dwójka nie ma związku z poprzednią nie znaczy że nie może być kontynuacją(jest mnustwo takich gier i filmów), dodam że w chyba 10 rundzie okazuje się że to Vito i Joe zabili Tomiego co było jednym z najlepszych i zaskakujacych fragmentów tej gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones