PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

W pierwszą część Mafii nie grał, czego żałuję. Postanowiłem zagrać w drugą część i od razu wielki zachwyt nad grafiką, fabułą. Gram dopiero chwilę, ale jak narazie jest bardzo dobrze. Zobaczymy co będzie dalej:)

ocenił(a) grę na 9

Źle żeś zrobił, że grasz najpierw w 2. Zepsujesz sobie w ten sposób jedynkę(bedziesz znał bardzo wazny fakt z jej fabuły), gdybyś chciał ją kiedykolwiek przejść.

ocenił(a) grę na 7
czapel3

Jedyne co źle zrobił to wystawił komentarz grając dopiero chwilę. Po chwili grania też miałem wrażenie, że to świetna gra, godny następca itp., a gdy już ją ukończyłem mogę stwierdzić, że gra jest jedynie dobra, a do jedynki wręcz się nie umywa.
Co do tego, czy "zepsuł sobie jedynkę", ciężko mi się z tym zgodzić. Zna jeden istotny fakt, ale ja np. grę przeszedłem kilka razy, fabułę znając na pamięć, a mimo wszystko grało mi się ok. Poza tym Mafia to klasyk, a nie każdy lubi grać w klasyki. 9 lat robi swoje i niewielu graczy "nowej ery" potrafiło by docenić jej fenomen.

MisterBlonde

co racja to racja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones