PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 894
oceny
8,2 10 1 19894
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Jednak muszę jeszcze zaznaczyć że prócz szaty graficznej i odwzorowania tamtych lat ta gra niczym innym mnie nie zachwyciła nie wiem jak wy ale ja jestem zniesmaczony z powodu słabej fabuły oraz dużej ilości nudnych misji żadna i to na prawdę żadna misja nie utkwiła mi w pamięci w GTA miałem kilkanaście misji które uwielbiałem przechodzić ba! nawet pamiętam je tak dobrze że czuje się jakbym grał w tą grę dziś,tutaj po prostu misje były słabe jak i fabuła model jazdy też straszny i to on tak na prawdę był największym wyzwaniem w tej grze nawet wydaje mi się że większość czasu spędziłem na użeraniu się z glinami i cofaniu się bo wklęśnięciu w inny wóz nie mówiąc już o słupie i jego mocy rażenia po prostu genialne realistka wypala gałki oczne nie wiem po grzyba psuć grę takimi bzdurami jak przekroczenie prędkości i nadmierna prędkość i po tobie do tego jeszcze zapisywanie gry nie raz miałem tak że zabiłem 50 chłopa nagle jeden wylatuje shotgunem jeb i is dead i co potem no właśnie nic i w tym problem wywala nas na sam początek misji?!?momentami to doprowadzało mnie do kur..cy przez co powtarzało się to kilkanaście razy dopiero po wyłączeniu gry i odpaleniu jej jeszcze raz przechodziłem jakiś tam rozdział ale nerwy po prostu miałem stargane strasznie.Wracając do słabych misji najlepszy przykład tego to rozdział w wiezieniu taki potencjał miał ten epizod że aż szkoda że został tak osrany znaczy nie wykorzystany.Podsumowując na plus grafika oraz odwzorowanie czyli klimat tamtych lat na minus grywalność,misje oraz fabuła. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones