PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 900
ocen
8,2 10 1 19900
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Gra dobra ale...

ocenił(a) grę na 7

Gra ogólnie jest dobrą produkcją, ale po pewnym czasie wkrada się do niej monotonia. Misje
zaczynają wyglądać tak : pojedź gdzieś, postrzelaj sobie ( ewentualnie poskradaj się ), i znowu
gdzieś jedź. To jeżdżenie to największa wada tytułu, gdy poraz enty miałem jechać przez pół
miasta byłem wściekły, a gdy dałem gazu, bo dość już miałem ślamazarnej jazdy, walnąłem w
słup i musiałem jechać od początku grrrrrr.... Ale jednak Mafia 2 warta jest polecenia.

ocenił(a) grę na 9
Slackjack

Na pewno grałeś w Mafie 2?, zobacz może się pomyliłeś. Tam każda misja jest różnorodna, do każdego rozdziału jest przypisana całkowicie nowa lokacja która nie jest dostępna w grze, tylko w danej misji, pojedź gdzieś postrzelaj sobie, takie coś jest w dodatkach DLC do tej gry, ale też w nie każdej misji, natomiast w podstawce nie.

ocenił(a) grę na 10
Slackjack

Miałem takie coś w pierwszej części. Rozumiem klimat tej gry i te samochody , inaczej być nie może , ale co prawda to prawda , wkurza ślamazarna jazda , realistyczne słupy itp. ;p .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones