PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 894
oceny
8,2 10 1 19894
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Cześć wszystkim. Mafie II przeszedłem już czwarty raz, i nadal czuje niedosyt. Gra jest
naprawdę wspaniała a to przez cały ten klimat lat 50.a jest naprawdę Sama grwyśmienita, lecz
niestety gra do idealnej nie należy, bo ma sporo minusów. Podczas historii Vita mamy do
dyspozycji naprawdę ładną mapę, ale niestety nie jest nam dane jej zwiedzić, to jest błąd ze
strony twórców. Na dodatek brak opcji ,,Free Ride" to jest chyba największy minus tej gry. Ale
mniejsza. Gra jako gra jest udana, historia jest naprawdę bardzo udana, trzyma w napięciu itd.
Ale większość osób stwierdziła że Mafia II jest nie udaną grą, odkąd do sieci trafiło jak Mafia
została wykastrowana (Tzn. Okrojona) Miało być 8 misji więcej, pozwolenie na broń, sam Free
Ride, i dużo innych rzeczy. Dlaczego twórcy z tego zrezygnowali? Na to nie zna się odpowiedzi.
Ale na pewno gdyby jej nie wykastrowali to Mafia II miała szanse zostać grą roku. Następnie
wyszły dodatki ,,Jimmy's Vendetta" oraz ,,Joe Adventure's" (I jeszcze jakiś jeden o Jimmym, jak
trafił do więzienia bodajże) dodatek Jimmiego nie miał zbytnio rozbudowanej fabuły, ale
system rozrywki był udany, dodatek wprowadził tuning samochodów, oraz Free Ride. Dodatek
całkiem udany jak na Mafie II. No i teraz zostaje nam Przygody Joe, czyli dodatek (Nie fabularny)
do Mafii. To były kpiny! Większość misji które zobaczyliśmy w tym dodatku miały być w
oryginalnym wydaniu Mafii, czyli w historii Vita Scaletty. No cóż ale panowie z 2K Games wiedzą
lepiej. Dodatek Joe wprowadzał kilka samochodów, nową lokacje na mapie, kilka broni, i 7
nowych piosenek (Piosenki miodzio). Trudno mi oceniać Mafie. Czekaliśmy na nią 10 lat i ją
dostaliśmy... Moją ocena Mafii II to +9/10 i jest to zasłużona ocena. Nie biorę pod uwagi że
została wykastrowana, tylko za to jaka jest. Mafia ma to coś w sobie... Dodatek Jimmiego
został u mnie także mocno oceniony bo aż 10/10. A co do Joe Adventure's to ja już nie mam
opinii. Taka prawda jest o Mafii, gdyby nie została okrojona to gra byłaby rewelacyjna. Ale co
poradzić, Teraz tylko czekać na zapowiedź Mafii III ^.^

ocenił(a) grę na 9
TheSinedPL

Żadna niespodzianka. Tak się dzisiaj robi, że finalny produkt dzieli sie na kawałki, z których robi sie DLC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones