PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 900
ocen
8,2 10 1 19900
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Strasznie krótka, do tego do jakiejś połowy gry stanowczo za dużo bijatyk i filmików a za mało strzelania. Te filmiki oczywiście urywają dupę, ale to jednak ma być gra a nie film. Nie rozumiem też, po co były misje z pozbywaniem się ciał, jeśli nie wymagały od gracza żadnego wysiłku - nikt nas nie gonił, nikt nas nie atakował przy zakopywaniu. Finalnie : 8+/10

paw_2

SPOILER ALERT

Dokładnie, czekaliśmy na Mafie 2 aż 10 cholernych lat, a jak mi się to skończyło po 15 Rozdziałach to się zdziwiłem, szkoda mi Joe'go Barbaro, już bym chyba wolała żeby zdradził Vita i został przez niego zabity a tak, Scaletta wyszedł delikatnie mówiąc na straszną k...we nie próbując go ratować, tamten dla niego dużo zrobił. Zdecydowanie za krótkie, miałem orginał kupić ale dobrze że ściągnąłem, jednak przygody Tommy'ego Angelo od strony fabularnej były dużo fajniejsze i bardziej emocjonalne. Może wszystkich to zdziwi ale wkurzały mnie znikające łuski magazynki i trupy. W pierwszej mafii fajniej to wyglądało.

ocenił(a) grę na 8
Mateo_SF

Twoja krytyka misji z zakopywaniem ciał (zwłaszcza tej gdy jechałeś z dwoma pijanymi ziomkami) jest niedorzeczna. W mojej ocenie ta misja świetnie urozmaica grę, gdzie w może nawet zbyt wielu przypadkach jest wielka rozpierducha w barze po której całe miasto postawione byłoby na nogach. Ta misja w pewnym sensie nadaje klimat, masz się wczuć w każdym bądź razie w dość kryminalną i niebezpieczną misję (bo jednak to przewożenie ciała w bagażniku) a poza tym świetny smaczek związany z fabułą wzięty wprost z filmów gangsterskich np. Chłopcy z ferajny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones