PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Rozbudowana ale...

ocenił(a) grę na 8

Ale jest to następne GTA, czyli siekanie i wykonywanie misji. Za grafike 10/10 ale za fabule 8/10 ale niestety to samo GTA te same ograniczenia...

użytkownik usunięty
Eminem97

nie sadze...!?!
w GTA mozesz sie na troche oderwac od glownych zadac i odpoczac od fabuly na ktora praktycznie nie masz wplywu a w Mafii 2 nie (mozesz najwyzej sie napic lub poszukac playboyow po kamienicach)

ocenił(a) grę na 5
Eminem97

Ta gra nie ma nic wspólnego z GTA.

ocenił(a) grę na 8
Eminem97

Zupełnie się nie zgadzam. Jest bardzo wiele różnic jak: ilość broni przy sobie, długość gry, fabuła czy czas akcji.
Po za tym GTA jest dla każdego, wiele osób gra w nią po prostu dla jatki, a w Mafi to już zupełnie inaczej. Nie jest się panem: mam przy sobie cały arsenał więc daj mi tego hamburgera...

ocenił(a) grę na 8
Pieniak3

Każdy ma swoje zdanie ale moim zdaniem to definitywnie jest jak gta

ocenił(a) grę na 8
Eminem97

GTAIV jest jednak o klasę wyżej od Mafii II. Więcej do roboty, dłuższa rozgrywka, no i można od czasu do czasu włączyć i zająć się bezmyślną rzeźnią. :) W GTA grywam do dzisiaj, nowej Mafii nie włączyłem odkąd ją ukończyłem. Tym niemniej gra jest dobra i dostała ode mnie 8/10. :)

ocenił(a) grę na 7
Eminem97

Mafię 2 nazwałbym podróbką GTA, ale do oryginału brakuje jej wiele. Ogrom możliwości, fizyka, szeroko pojęty gameplay - wszystko to przemawia za czwórką. GTA to od dawna niekwestionowany lider wśród sandboxów i im więcej wychodzi tego typu gier, tym bardziej jestem przekonany, że jeszcze długo nim będzie.

ocenił(a) grę na 8
Eminem97

GTA jest sto razy lepsze. Tutaj nawet skakać nie można (LOL!)

ocenił(a) grę na 10
lostek815

Gta 4 to dobra gra ale mafia II jest bardziej dojrzała i pozostaje w pamięci,ma co komu skakanie w mafi II?

ocenił(a) grę na 8
artur4114

Jak to na co komu skakanie? To tak samo jakbyś powiedział na co komu chodzenie czy bieganie albo na co komu broń. GTA IV również pozostaje w pamięci bo tak się składa, że jest to najbardziej dojrzałe GTA z całej serii, a w połączeniu z dodatkami Episodes From Liberty City tworzy się coś idealnego. Kolejna śmieszna sprawa: nawet do wody wpaść nie można. Kojarzy mi się normalnie gra Tank na Pegasusa bo tam też nie szło przejechać przez wodę.

Eminem97

W GTA nie ma takiego klimatu jak w Mafii . W |\/ GTA nie możesz posłuchać tak dobrej muzyki z lat 40, 50, 60.

ocenił(a) grę na 8
wojciech_tabaka

A w gta IV jest taka ścieżka dźwiękowa.że moja siostra potrafiła wejść do auta i pół dnia słuchać tych wszystkich piosenek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones