PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 894
oceny
8,2 10 1 19894
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Gra posiada ładną grafikę, dobry model niszczenia wnętrz budynków oraz świetną stację radiową. Posiada także skrypty w końcu każda gra je ma ale w Mafii jest ich ogrom. Nie można nic samemu zrobić inaczej niż gra tego chce. W misji gdzie zabijamy "żele" w fabryce chciałem zajść ich od tyłu ale jak to w grze wszystkie drzwi pozamykane mimo że na końcu i tak przez nie wyjedziemy :) Nie można skakać. Wspinaczka działa tylko na małe płotki. Na większe płoty nie da się wejść. Brak możliwości zwiedzania np. burdelu przed oraz po demolce. Brak dodatkowych domów. Samochodu policyjnego nie można schować do garażu. Przydał by się jakiś nóż aby można było po cichu zabijać sprzedawców. Jeżeli nie zbierzemy plakatu w danej lokacji to nam przepada. Oceniam grę na 5. Dobrze że w marcu wyjdzie GTA 5 na PC więc będzie w co grać :)

KUBATRIX

Skąd masz takie info że w marcu wyjdzie GTA V na PC ?:P

ocenił(a) grę na 5
mmaakkss

Od żeli :)

KUBATRIX

To szmat czasu, ja nastawiłem się na październik (nie wiem dlaczego) a tu takie cuda :p

KUBATRIX

Zgadzam się. Mimo wszystko, oceniłem grę 7/10. Chciałem dać nawet 8, ale nie można zwiedzać miasta po ukończeniu gry. To mnie właśnie boli - brak takiej wolności, którą daje nam Grand Theft Auto.
ps. Nic nie wiadomo, o wersji PC gry GTA V. Rockstar szuka ponoć kogoś od przenoszenia portów z konsoli na PC. Ja na szczęście mam PS3, więc "pecetowcom" życzę jak najszybszego pojawienia się gry na ich sprzęt ;) .

ocenił(a) grę na 5
polskipolski

O właśnie koniec też zryty. Zostawiłem kilka pobocznych misji, a tu zonk nie mogę powrócić do domu. Nawet jak zacznę misję od nowa to startuje od środka obserwatorium ;/ Ciekawe czy jakiś emulator byłby w stanie pociągnąć GTA 5 ?!

KUBATRIX

Zgadzam się, gra zbyt liniowa oraz stanowczo za krótka, mimo wszystko grało się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) grę na 9
KUBATRIX

Dużo skryptów bo ta gra ma być filmowa.

ocenił(a) grę na 7
KUBATRIX

Są gry liniowe i są takie, które liniowe nie są. Liniowość nie może być podstawowym kryterium oceniania gry, bowiem niektóre pozycje z założenia z liniowości rezygnują, a niektóre właśnie na nią stawiają.

Parafraza: oceniając dania kulinarne za podstawowe kryterium przyjmujesz sól. Zjadasz pyszny deser w postaci ciasta i lodów waniliowych po czym oceniasz owo danie na 5, bowiem nie było słone. Bo nie miało być! Tak samo jest z Mafią, The Last of Us czy setkami innych pozycji, które mają być liniowe i tyle. A jeśli lubisz tylko na słono, to nie bierz się za desery, bo twoja ocena będzie karykaturalna.

ocenił(a) grę na 10
KUBATRIX

Mnie w Mafii 2 dobiło to, że można mieć wszystkie rodzaje broni przy sobie - zupełnie inaczej niż w pierwszej części. Powoduje to że gra jest banalnie prosta i ZABIJA JEJ REALIZM, budowany przez fabułę.

ocenił(a) grę na 1
Bruce_Lee

poniewaz dwójka była robiona cos pod styl GTA, jesli chcesz zagrac w gre taką jak Mafia 1 to nawet nie masz co marzyc, bo takiej gry juz nie zrobią, mafia 1 jest arcydziełem i pozostanie, tak samo jest z filmami, nowe filmy nigdy nie dorównują arcydziełom, w sumie gdyby firma robiąca mafia nie patrzyła na grafike i kase to moze daloby sie cos z tym talentem jeszcze zrobić, ale sam widzisz co zrobili z mafii 2 - wazne by dzieciom 16nastoletnim sie podobalo jak auta wybuchają z ładną animacją...

ocenił(a) grę na 10
astok0

Tylko że w GTA z różnych rodzajów broni można było nosić JEDEN a nie kilkanaście jak tutaj...

KUBATRIX

Mafia jest grą inną niż GTA, mapa nie jest do zabawy tylko do realizowania misji. Moim zdaniem gra jest arcydziełem, jedyne wady to brak noży i kastetów oraz za mało misji w więzieniu. Podobno miało być jeszcze 8 misji we Włoszech i 2 w więzieniu, ale niestety je ucieli.

ocenił(a) grę na 8
KUBATRIX

Można pobrać moda free ride w tedy gra staje się rasowym sandboxem. Nawet fajnie się tak gra.

ocenił(a) grę na 1
KUBATRIX

zagraj sobie w Mafie 1 - tj. the city of lost heaven - to jest tak naprawdę prawdziwa Mafia, to jest jej "podróbka".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones