PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 894
oceny
8,2 10 1 19894
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

Nie dość e jest o to interaktywny film a nie gra to jeszcze się tnie jak cholera w średnich detalach na 4-rdzeniowym procku,GTS 450 DDR5 i 4GB ramu.Porażka,do pięt nie dorasta pierwszej części....

ocenił(a) grę na 10
wojciechowski2610

Dupnego masz kompa. Ja mam dwa rdzenie 3.0.. ale chodzi głownie o grafę! Mi smiga na full i jeszcze mam spory zapas.
A co do samej gry to dla mnie jest miodna:)

ocenił(a) grę na 10
wojciechowski2610

Też uważam, że masz kompa do bani. Ja mam ADM Phenom X3 8450, 2GB DDR2, GeForce 9800GTX+ i u mnie śmiga na maxie bez nawet najmniejszego zwolnienia, czy chrupnięcia:) Najlepsza fabuła jaką widziałem kiedykolwiek:)

ocenił(a) grę na 9
michal78911987

haha doje*ales on ma kompa do bani, jedyne co jest w miare dobre i to w miare na twoim kompie to karta, graficzna cos tu w uja lecisz napewno ci na maxie bez zwolnienia nie idzie....
bo ja mam radeon hd6870, 4gb ddr3 1333mhz, intel core i5-2320 a i tak mi sie scina na najwyzszych ustawieniach w niektorych misjach, zwlaszcza jak mam physx wlaczone.

Gra jest ch*owo zoptymalizowana tak samo jak gta 4. Battlefield 3 czy Planetside 2, gry ktore maja przeje*ane wymagania chodza mi na najwyzszych ustawieniach bez scinania sie...

wojciechowski2610

Gra jest świetna - a jak masz tak kiepskiego kompa to kup sobie konsolę - zaoszczędzisz wieluu kłopotów...l.

ocenił(a) grę na 6
marchewa005

Kompa mam dobrego.B3 śmiga na ultra.

ocenił(a) grę na 8
wojciechowski2610

Ja przeszedłem tą grę na max detalach bez AA i cienie na medium na radku HD 3850 512 mb . Możliwe że masz włączonego PhysX i dlatego tak się dzieje.

ocenił(a) grę na 7
wojciechowski2610

physyx ci zezera.. kompa masz spoko sam mam duzoo gorszego i zyje... a gra jest slaba i poza historia nie ma nic do zaoferowania... model jazdy slaby zadania takie sobie... skonczylem calosc w 7h a to jest naprawde krotko jak na sandboxa..

ocenił(a) grę na 6
michostr86

Być może masz rację.....u mnie jest tak że pierwsze 5min gra śmiga a później niemiłosiernie zwalnia:/.Ale i tak całą przeszedłem:P

ocenił(a) grę na 9
michostr86

Mafia 2 nie jest sandboxem.

ocenił(a) grę na 10
wojciechowski2610



ja mam Athlon X2 2.6Ghz , 1.5 gb ram kartę GeForce Gts 250 i śmiga jak talala na maxa detalach :)

ocenił(a) grę na 9
topsix

ale wy pier*olicie zaraz sie dowiem ze ktos ma voodoo 5, 32mb ramu, i procesor intel pentium p5, i smiga mu gierka na maxie i chodzi na 90fps

użytkownik usunięty
wojciechowski2610

Ja mam jeszcze gorszego (GeForce 9500GT, Dual Core 2.8, 4GB RAM) i lata na średnich z PhysiX na najwyższych, bez zarzutu. Nie mam jakoś 60 fps ale da się przyjemnie pograć. Na początku też Mafia II była niegrywalna na moim komputerze, ale po update, zainstalowaniu beta sterowników do GeForce, i odinstalowaniu sterowników 3D Vision dzieje się magia na moim PC bo mogę w końcu pograć.

wojciechowski2610

To, że ci się tnie to zapewne wina karty graficznej. Kupiłeś komputer bo fajny procesor a na resztę nie patrzyłeś. "MediaMarkt nie dla idiotów". Bez obrazy.

ocenił(a) grę na 6
szuler2

Komputer sam składałem.Twoim zdaniem Gainward GTS 450 DDR5 rok temu ,można było kupić w Media i jest lipną kartą?...To fajnie się znasz...pzdr

wojciechowski2610

Sorka, nie doczytałem. Każdy się może pomylić:-D

ocenił(a) grę na 7
wojciechowski2610

Ja mam starego kompa w którym wymieniana była tylko karta graficzna i wentylator w 2008 i jedyna gra jaka mi się na nim zacina to Assassis Creed 2 z 2009 a np. Mafia 2 czy Splinter Cell Conviction z 2010 chodzą mi bajecznie. Nie znam się na komputerach i elektronice ale stwierdzam, że twój komp z jakiejś przyczyny nie akceptuje tylko tej gry skoro Battlefield 3 normalnie działa. I nie oceniaj gry po tym że została zrobiona tak aby przypominała film. Jeśli takich nie lubisz to niedługo przestaniesz używać kopa.

ocenił(a) grę na 8
wojciechowski2610

Lol mam 4 gb ramu procek 2 rdzeniowy 2.6 i ta sama karte co ty i mi nie tnie wylacz physic

ocenił(a) grę na 8
wojciechowski2610

Mam tyle samo ram i tą samą kartę graficzną. Bezproblemowo gram na najwyższych detalach z wyłączoną fizyką. Słyszałem, że zalecane jest posiadanie drugiej karty graficznej, która miałaby odpowiadać za fizykę... To taki sam sprzętożerny bajer jak uberpróbkowanie z Wiedźmina 2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones