PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 896
ocen
8,2 10 1 19896
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

2 część ma oczywiście lepszą grafikę i niepowtarzalny klimat (przykładowo jak się jedzie podczas zimy to leci muzyczka Let it snow).
Mafia 1 też ma dobry, ale już nie ten.I chciałem jeszcze dodać, że nie jest wcale taka krótka.
A ci co mówią, że przeszli mafię 2 w 5h to współczuję no lifienia.

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

Według mnie 1 część była lepsza fabularnie, a ta jest za to bardziej realna jeżeli chodzi o przenikanie w struktury mafijne bo w jedynce od razu Tommy był żołnierzem a tutaj Vito wspina się coraz wyżej w hierarchii mafijnej. Jeżeli chodzi o tych co mówią, że przeszli grę w 5h to chyba grali na kodach. Tyle ode mnie;)

ocenił(a) grę na 9
luk1712

Znaczy pamiętaj o tym, że w dwójcie mamy do czynienia z:
a) późniejszymi czasami
b)bardziej rozwiniętą mafią, przez co dostać się do niej jest trudno
W jedynce dołączyłeś do małej grupy, a w takiej nie jest trudno awansować czy zdobyć zaufanie.

ocenił(a) grę na 8
nikusek007

Tak owszem były to czasy późniejsze ale to jednak w latach 30 XX wieku mafia miała największą siłę:) W latach 60 zaczęła się nagonka na mafie przez co znacznie osłabła.

ocenił(a) grę na 9
luk1712

Tak, ale zauważ, że w mafii 1 tak naprawdę jest niewiele osób w mafii dona Salieri'ego, poza tym nasz bohater udowodnił, że "ma jaja" w pierwszej i trzeciej misji.

ocenił(a) grę na 8
nikusek007

Niewielu się pojawia w samej rozgrywce. Don wspomina, że ma wielu ludzi.

ocenił(a) grę na 9
luk1712

Odpaliłem Mafię 2 na hardzie - ponad 13-15 godzin gry. Były momenty w których się napociłem. Klimat klasa. No i bardzo smutne zakończenie...

ocenił(a) grę na 1
Szikak

co wy gadacie jak mafia 2 lepsza od 1:D przeciez to są zupelnie inne gry, mafia 1 to klasyk a 2 to gra zrobiona na siłe wedlug mnie albo po prostu nie mieli takich pomysłow jak w 2003 roku...
Mafia 1 to klasyk, takiej gry juz nie bedzie nigdy czy to bedzie mafia 3 czy mafia 4 czy mafia 9 - nie bedzie lepszej gry od pierwszej klasycznej czesci mafii, rozumiecie?????

użytkownik usunięty
astok0

Nie, nie rozumiemy, nie narzucaj tak swojego zdania. Mafia II jest według mnie lepsza i tyle.

Szikak

Zakończenie nie było smutne, Po rzekoma " śmierć Joego " będzie to główny wątek, na którym będzie opierała się Mafia III, i nie zdziwię się jeśli Joe przeżyje, po jego ŚMIERCI nie pokazano.

ocenił(a) grę na 9
yamaha299_fw

Nie wiem czy potwierdzone informacje odnośnie fabuły Mafii 3 ale w momencie gdy się grę kończono nikt o tym nic nie wiedział. No i zakończenie było smutne. Nie sama śmierć a to jak do całej sytuacji doszło. Rzuca wszystko, pomaga i zonk...

luk1712

Mafia II dzieje się w późnych latach 40 ' i początkiem, POCZĄTKIEM 50 ' znawco...

ocenił(a) grę na 10
Dangeris

Bardzo ciężko powiedzieć. Hmm mimo wszystko wydaje mi się, ze mafia 2 była bardziej "życiowa". Zauważcie, że w 1 prowadzimy wojnę z rodziną morello, a w 2 nie tylko z jedną rodziną. Vito musi się chwytać wszystkiego czego się da żeby przeżyć.

użytkownik usunięty
maciek_72_2

Dokładnie, to mi się bardzo spodobało. Ja uważam że Mafia 1 to klasyk, ale dwójka jest lepszą grą. Bardziej filmowa, i fabuła mnie cholernie wciągnęła, a to mnie pociąga w grach.

ocenił(a) grę na 1

ahahahaha wybuchnąłem smiechem. W mafii 2 starali sie tylko nad grafiką, nie wyobrazam sobie ze ta gra moze miec tak słabą fabułe, dajecie mi miesiąc a ja do tej gry lepszą wymyslam i to bardziej powiązaną z 1 częscią co bardzo fanom by sie spodobało

astok0

to dlaczego nie bierzesz się już do roboty?

ocenił(a) grę na 10
astok0

Nie przesadzaj. W mafii 2 miałeś realistyczniejsza fabułę, bardziej związana emocjonalnie z bohaterem. W jedynce były głównie interesy, w kontynuacji rozterki itp.

ocenił(a) grę na 1
maciek_72_2

wedlug mnie to zupelnie 2 inne gry nie powinno sie ich do siebie polecac, mafia 2 - gra która została wydana dla kasy, choc moze troche nad fabułą tez sie postarali bo pare osob sie zdzwiiło w ostatniej misji.
Mafia 1- to nie gra tylko klasyk ktory został zrobiony z sercem, najlepsza gra pod wzgledem fabularnym jaka istnieje, w zadnej grze nie widziałem takiego klimatu i jest wiele plusów ktore moglbym wymieniac

ocenił(a) grę na 1
astok0

http://mafiatown.gram.pl/forum/mafia-czy-mafia-2-t2244-75.html
dziewiąty post od góry - moja wypowiedz
prosze bardzo jesli checie znac szczegoly

ocenił(a) grę na 10
astok0

Powiem w ten sposob. Mafia 1 to gra romantyczna, a 2 pozytywistyczna.

użytkownik usunięty
astok0

Skoro według Ciebie starali się nad grafiką fabułę olali to coś im nie wyszło, bo i tak według mnie fabuła jest świetna, a grafikę mam w d*pie.

ocenił(a) grę na 1

hahha gdyby dla ciebie liczyla sie fabula a nie grafika to bys powiedzial ze mafia 2 nie zasluguje miana tytulu mafii

użytkownik usunięty
astok0

Gdyby dla mnie liczyła się grafika, nie fabuła to nie byłbym fanem Planescape: Torment.

ocenił(a) grę na 1

ok to troche nie zrozumiales mafii 1, moze przez to ze za słaba grafika jak dla Ciebie

użytkownik usunięty
astok0

Właśnie dałem Ci do zrozumienia że grafika mnie nie interesuje, ale okej.

ocenił(a) grę na 1

ok nie ma problemu, wg mnie mafia 2 to porazka wg ciebie arcydzieło, OK nie mam do Ciebie problemu, za bardzo sie dopieprzam w sumie

ocenił(a) grę na 8
astok0

Mnie osobiście dużo bardziej podoba się Mafia 1 pod względem opowiedzianej historii jak i całkowitego gameplayu i akcja nie rozgrywa się wyłącznie w latach 30 stych ale i w latach wcześniejszych a mafia 2 jest godnym sequelem ale oczekiwałem więcej pod względem otwartości świata wiadomo mafia 1 była pod względem fabularnym tylko opowiedzianą historią życia Tonego i można było to wybaczyć ale w 2 części akcja dzieje się w czasie rzeczywistym i powinni dać dużo większą swobodę i możliwości zwiedzania świata robienia np zadań pobocznych jak to jest w GTA IV gdyby tak to zrobili byłby to idealny SANDBOX w latach 40-50 i dobry konkurent GTA

ocenił(a) grę na 8
Dangeris

Przejście czegoś w 5h jest oznaką bycia nołlajfem? Przecież to tylko 5h jak sam napisałeś, jeden wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones