PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606824}
8,2 19 894
oceny
8,2 10 1 19894
Mafia II
powrót do forum gry Mafia II

gra dobra jednak :

ocenił(a) grę na 9

Jak dla mnie brakowało mi zadań pobocznych takich jak w jedynce od Lucasa Berton ty mogły być od Burskiego ale
dobra
Gra głupio się kończy szkoda Joe lepiej by wyszedł jakby zabił Vita jednak wtedy był by żałosny, szczerze mówiąc gra nie
ma końca nie wiadomo co się dzieje ze Scalettą (w sumie też mogli go zabić) nie wiadomo czy naprawia swoje relacje z
siostrą, nie wiadomo czy zaczał pracować dla Vinciego czy przeszedł na "emeryturę'' Już jedynka lepiej sie skończyła
przynajmniej konkretnie zabity koniec pieśni do widzenia :)
Jednak fabuła bardziej nadawała by sie na film w końcu Vito nie staje się jednym z najważniejszych członków mafii w
kilku pracach. ale jak miałby by być film z tą fabułą to byłby niezły Dramat Gangsterski :)
Reasumując (bardzo się nie rozpisałem ale jak coś mi przyjdzie do głowy to napisze) ocena 8.5/10

sadzik444

Jak dla mnie lepszym zakończeniem byłoby: śmierć Joe podczas ostatniej walki, Vito wchodzi do samochodu, Leo mówi mu że jest jeszcze jedna rzecz do załatwienia, wychodzą z auta, Leo mówi coś w stylu ,,sorry kid" i daje znać gangsterowi by go zabił, seria z Thompsona i Vito ginie. Największą wadą gry były dla mnie walki z armiami klonów, po rozdziale 11 robiło się to już trochę nudne. Wątek rodzinny także został zapomniany. Możliwe, że to wina skrócenia gry. Z tego co słyszałem wycięli 8 rozdziałów.

ocenił(a) grę na 9
NikKlik

we samym prologu miało być około 8 roździałow

sadzik444

Mnie też bardzo zawiodło zakończenie gry, spodziewałem się czegoś lepszego...

ocenił(a) grę na 9
Kakmaro

złe nie było bo nie powiem ale brakuje mi czegoś co by wytłumaczyło co się stało z Vito z resztkami ludzi Falcone (chodiz mi o Twardziela)

ocenił(a) grę na 8
sadzik444

Dla mnie gra się posypała gdy Vito wychodzi z więzienia. Robi się powtarzalnie, klimat ucieka i trzaska się wrogów ile wlezie. Główny bohater to głupek zabiera się za narkotyki żeby więcej zarobić. Pytam się po co jak miał wszystko co chciał. W pierwszej części miało to sens (misja z bankiem) don nie grał fair a Tomy z kolegami nadstawiali karku więc to logiczne, że poczuli się "zawiedzeni".
Sama gra jest bardzo ładna szczególnie urzekła mnie zimowa sceneria. Ścieżka dzwiękowana najwyższym poziomie. Kawałek "Oh Donna" Richiego Valensa był zawsze moim ulubionym i gdy go usłyszałem w grze to - walić misje ja chcę jeździć i słuchać muzyki :D
W więzięniu mogłoby być więcej do roboty za dużo chodzenia w jedno bądź drugie miejsce.
Chyba tak jak wszystkich zawiodło mnie zakończenie. O ile raczej wiadomo co zrobiono z Joe o tyle nie mamy pojęcia co się stało z Vito. Mam wrażenie jakby fabuła została po prostu ucięta. Po outrze w jedynce byłem wściekły, zaskoczony ale wiedziałem, że jest taka możliwość. Tutaj rozczarowanie " aha pojechaliście ok NQ a teraz uninstall"
Podsumowując gra jest wporządku pomimo swoich wad. Jest to wielka opowieść o świecie mafijnym i wspinaniu się po szczeblach "kariery". Tak jak wpominałem na początku troszkę traci na klimacie ale jednocześnie nadal fajnie się gra. Moja ocena 8/10

ocenił(a) grę na 9
komar1111

na pewno gra straciła tym że strasznie ją okroili i dla kasy wydali nic nie warte dodatki :(

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Na mapie były kółka pomarańczowe ( fuchy ), a w grze ani razu na mapie takich nie widziałem. To dlaczego są w legendzie ?

ocenił(a) grę na 9
Michael_van_Grand

ponieważ twórcy nie usneli w pełni tej możliwości mozemy takze w plikach spotkać modele broni biłej i wiele innych

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Och wielka szkoda, bo gra miała bardzo dobrą grafikę że aż chciało sie grać to mogli tam dać wiele rzeczy i pobocznych fuch.

ocenił(a) grę na 9
Michael_van_Grand

ale postanowili zrobić skok na kase i rozdielic to na DLC

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones