Swoją przygodę z Majesty zaczynałem od części 2. Grało się całkiem przyjemnie, ale po pewnym czasie zobaczyłem, że do kupienia jest fajna edycja 1 i 2 części z wszystkimi dodatkami. Zażyczyłem ją sobie bodajże na urodziny.
Cóż mogę powiedzieć. Pierwsza część Majesty jest dowodem na to, że nawet zaczynając jakąś...
Naprawdę świetny symulator/strategia, genialna gra, z genialnie prostym pomysłem.
Wydaje mi się też być o wiele lepsza od dwójki (chociaż nie grałem w żadne dodatki do części drugiej, więc mogę być w błędzie). Ale okrojona liczba rodzajów czempionów, brzydkie, nieklimatyczne budynki, część czempionów po prostu...