PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767556}
8,5 7 634
oceny
8,5 10 1 7634
Marvel's Spider Man
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man

Polskie napisy

ocenił(a) grę na 10

ktoś wie kiedy wyjdzie łatka żeby można grać z ang. dubbingiem i pl napisami? Nie bawi zmiana języka konsoli na ang. za każdym razem kiedy mam zamiar grać w Pająka, byle by nie słuchać tego wrzuconego na chama pl dubbingu. Tak swoją drogą mam nadzieje że to anomalia i nie będzie tak w innych grach.

ocenił(a) grę na 10
Robert831231

Dubbing jest bardzo dobry, nie trzeba zmieniać na angielski.

ocenił(a) grę na 10
marcusfenix345

Jak dla mnie trzeba i jest to chamskie promowanie. Jak robią to na pc przy niektórych grach gdzie też nie ma opcji z pl napisami i ang. dubbingiem.

ocenił(a) grę na 10
Robert831231

Typowe polskie narzekanie.

ocenił(a) grę na 10
marcusfenix345

Typowe jaranie się słuchaniem pl beta gwiazd dubbingu, które dostały kartki i musiały się "wczuć w role" niż słuchanie ludzi, którzy brali udział przy nagrywaniu gry i nie czytali tekstów z kartki.

ocenił(a) grę na 10
Robert831231

To jest gra typie
Oryginalni aktorzy tez czytali z kartki

ocenił(a) grę na 10
Michal_240

https://www.youtube.com/watch?v=dRqjsqueyeQ 1:44 zdecydowanie mają kartki.
https://www.youtube.com/watch?v=ONw-hazMHJ8 ooo Ci też mają kartki :D. Większość gier teraz kręci się z aktorami, którzy są dopasowani do ról. Patrz każda gra kolesia od Detroit. A jak już kręcą z kartek to mają sceny przed oczami a nie kawałki scen i muszą sobie ją wyobrażać jak to robią u nas. Więc pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.

ocenił(a) grę na 10
Robert831231

Precz z polskim dubbingiem, pamiętam jak dawno temu temu zobaczyłem rosyjski dubbing w filmie, a z czasem dotarł do polski, generalnie wszystko psuje w grach, nie mówiąc o filmach. Zero jakichkolwiek emocji, dla dzieci może i ok ale dla starszego odbiorcy to już istny armagedon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones