PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744231}
6,5 3 355
ocen
6,5 10 1 3355
Mass Effect: Andromeda
powrót do forum gry Mass Effect: Andromeda

23 marca wyjdzie Andromeda – oficjalnie potwierdzono. Wczoraj skończyłem całą"trójkę" i poczułem "coś" to tej gry, także nie mogę się doczekać!

ocenił(a) grę na 7
Pricefield

Jeszcze prawie trzy miesiące. To czekanie mnie dobija. Całość przeszłam kilka razy mam nadzieje, że kolejna odsłona będzie równie dobra.

ocenił(a) grę na 9
Pricefield

Też nie mogę się doczekać. Nawet myślałam no preorderze ale na originie cena za wersję podstawową to 239 zł, a pełną 300 zł, także ja pasuje i czekam na jakąś okazję w którymś ze sklepów internetowych. Przesadzają nieco z tą ceną.

ocenił(a) grę na 7
Lellandra

Preorderów lepiej nie kupować... po tym ile się słyszy o tym, ja to gry w dniu premiery wyglądają, to lepiej preorderów nie kupować... nawet jeśli grę robi BioWare

ocenił(a) grę na 7
Aurona

Ja preorder złożyłam już w okolicach listopada. Gram w gry BW od prawie 18 lat i nigdy nie czułam się zawiedziona. Wiadomo nie są doskonali, zaliczyli kilka wpadek ale każda ich gra (nie grałam tylko w te ze świata SW) dawała mi wiele radości na swój sposób Nie sądzę by z Andromedą było inaczej.

ocenił(a) grę na 9
Aurona

I tak pewnie kupie w dniu premiery bo nie wytrzymam. :D Wiem, że nie warto prerderów składać już się na ME3 przejechałam. :P

Pricefield

Cała trylogia jest bliska memu sercu, więc również nie mogę się doczekać Andromedy. Po zwiastunach i wypowiedziach ludzi, którzy mieli przyjemność testowania gry jestem pełen optymizmu.

ocenił(a) grę na 7
Pricefield

Tak, fajnie, fajnie, oczywiście, ale się nie powstrzymam i muszę się spytać: od kiedy Ty taki fan ME, co? Gdy Ci o tym pisałam, a potem przeszedłeś JEDNĄ część, to twierdziłeś, że to szmelc, więc teraz co? Nie gadaj tu, że zmieniłeś zdanie, boś chyba nie baba, że zmieniasz zdanie, niczym rękawiczki?

Aurona

Przeszedłem jedynkę, i bardzo mi się spodobała. Szczególnie latanie Mako. Druga już tak średnio, trochę mnie wymęczyła, ale koniec końców była naprawdę okej. Trójka zapowiadała się słabo, ale ją też przeszedłem, i pojawiło się taki "wow" Czekam na kolejną cześć

Nie odpisuj, proszę

Pricefield

[img]https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_03_2015/post-108155-0-438296 00-1425357918.png[/img]

Gata123

Link nie działa, albo został źle skopiowany

Pricefield

https://linustechtips.com/main/uploads/monthly_03_2015/post-108155-0-43829600-14 25357918.png

@up była spacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones