PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606340}
8,4 18 982
oceny
8,4 10 1 18982
Mass Effect
powrót do forum gry Mass Effect

Fabuła miażdży....

ocenił(a) grę na 8

Pod względem fabularnym to ta gra jest po prostu świetnym przykładem że to trzeba wrzucić na wielki ekran!Ja jestem graczem który stawia dużej mierze w grach na wciągającą,ciekawą fabułę i Mass Effect po tym względem mnie miło zaskoczył.Do tego nie brakowało w tej produkcji epickości której brakowało mi w kolejnych częściach a dokładniej w trojce.Ogólnie jest to bardzo dobra gra,świetna pod względem pomysłu i fabuły,sprawy techniczne jak na 2007 rok są na dobrym poziomie jednak pod względem rozgrywki jest nie najlepiej całe te poruszanie się,strzelanie sprawia na początku nie małe problemy dopiero po rozwinięciu postaci rozgrywka nabiera odpowiedniego kształtu ale i tak nadal nie raz zaskoczą nas zapisy które są tak jakby ich nie było większości to sami musimy pamiętać o zapisie bo tak to możesz się nieźle nabiegać.Kolejny minus to misje poboczne które omijałem dlatego że przypominały mi ten rpgowe misje w których sensu nie widać a nudzą tak że żal w ogóle o tym pisać na szczęście główny wątek jest wystarczająco ciekawy i nie trzeba sięgać po misje poboczne.Szkoda jednak że brakowało tego mocarnego przeładowywania broni strasznie mi tego brakowało,w ogóle to najczęściej używałem karabinku bo te inne spluwy były beznadziejne snajperka czasem się przydała ale resztę można przemilczeć.Co do oceny dawno nie miałem takiego problemu gdyż gra na początku mnie irytowała potem było lepiej ale gdyby nie fabuła to ta gra byłaby co najwyżej niezła ale dam 9/10 gdyż jest to lepsza część od dwójki pod względem oczywiście historii dlatego moje wcześniejsze irytacje spróbuje anulować.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones