Max Payne

2001
8,5 21 689
ocen społeczności
8,5 10 1 21689
1 018
chce zagrać
powrót do forum gry Max Payne
 • Pink_Phink ocenił(a) tę grę na: 10

  Tak jak rzadko grywam w gry komputerowe, tak bardzo się cieszę, że zagrałam w Maxa Payne'a. Przyjemność z gry była nieziemska, historia pochłonęła mnie bez reszty, a klimat dosłownie wylewał się z ekranu. Max jest zabójczo (dosłownie) wyrazistą postacią, której charakteru dodatkowo nadał niski głos pana Pazury. Grywalność też jest niesamowita, a arsenał broni szeroki. I oczywiście widowiskowy bullet-time. Remedy nie zawiodło mnie po raz kolejny. Nie mogę się doczekać zagrania w kontynuacje, chociaż do trójki, innych twórców, podejdę z rezerwą.

 • Pink_Phink ocenił(a) tę grę na: 10

  Pink_Phink Właśnie zagrałam sobie ponownie, na poziomie trudności Twardziel. Może to kwestia tego, że już znam grę, ale ta rozgrywka wydawała mi się łatwiejsza niż rok temu na Ściganym... Aczkolwiek parę razy miałam kłopot z bossami lub tłumem przeciwników. Tak czy inaczej, gra niesamowita. Moje ulubione poziomy to Ragna Rock i D6 ♡

 • returner ocenił(a) tę grę na: 10

  Pink_Phink Gdy zagrałem w tą grę pod koniec września 2001 roku to było coś.
  Gra miała świetną oprawę audiowizualną. Jedna z pierwszych gier w DX 8.
  Do tego mroczny styl graficzny. Gęsty klimat. Świetne dialogi.
  Jedna z pierwszych gier po polsku. Ciekawa fabuła. Dobrze zaprojektowane lokacje.
  Wyrazisty bohater. Dopracowana produkcja.

 • AsfaltZ ocenił(a) tę grę na: 9

  Pink_Phink Polski dubbing wydawał mi się całkiem ok, ale w oryginalnej wersji klimat wylewa się z monitora i głośników i przesiąka mózg.

 • Pink_Phink ocenił(a) tę grę na: 10

  AsfaltZ Cóż, mi niezbyt odpowiada głos głównego bohatera w oryginalnej wersji. Podejrzewam, że jednak postacie drugoplanowe spotkał lepszy los.