PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609213}
8,6 1 837
ocen
8,6 10 1 1837
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
powrót do forum gry Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Ja zagrałem i teraz po przejściu całej sagi, nie umiem się przekonać do żadnej innej gry, żadna mi się
już nie podoba, każda gra akcji w porównaniu z MGS-em, jest teraz dla mnie tylko nędzna
niedopracowana gierką, MGS ma wszystko akcja, bohaterowie, muzyka , fabuła, klimat,humor w tej
grze zastaniecie każdego rodzaju emocji, od wzruszenia do nienawiści przez tęsknotę, niepewność,
strach ,motywacje do walki,radość i tesknote. Po przejściu tej sagi kiedy spojrzycie na gry typu Call
of duty black ops czy battlefieldy, to bedziecie miec odruch wymiotny od nędzy oraz ograniczonosci
jakie prezentują te tytuły. Ci co nie grali nie uwierzą, Ci co grali doskonale rozumieją

ocenił(a) grę na 10
diouf89

grałem i doskonale rozumiem, pzdr

użytkownik usunięty
diouf89

Ktoś może zagrać i powiedzieć, że mu się nie podobało. O dziwo są tacy ludzie :)

diouf89

Calll Of Duty nienawidzę za zniszczenie gier fpp..W MGS nie grałem bo mam tylk pc i strasznie and tym faklem ubolewam bo to gra idealna dla mojego gustu.Takie masówki jak COD zawsze będą emocjonalnym plastikiem w porównaniu do filmowych gier stawiających na fabułę,postacie i epickość.

ocenił(a) grę na 10
udun17

ja troche zaszalałem i kupilem ps3 specjalnie dla tej gry :D (powodzilo mi sie w biznesie to se zaszalalem :D ) z reszta tak samo zrobilem z ps2 i MGS3 i tak szczerze to nie żałuje :D zawsze moge ps3 jeszcze sprzedac :D

ocenił(a) grę na 9
udun17

Metal Gear Solid 1 przejdz - na emulatorze PSX;)

ocenił(a) grę na 10
udun17

Kup PS3. Bbędziesz mógł przejść wszystkie kanoniczne części od MG po MGSV ( włącznie z Peace Walkerem). Polecam równierz MGS: Twin Snakes. Jest to MGS na silniku MGS2:SoL. Wydany na GameCube. Idealnie działa na emulatorze Dolphin.

ocenił(a) grę na 9
diouf89

w tej czesci mgs'a wkurzaly mnie tylko za dlugie cut scenki (choc byly swietnie wykonane). mam nadzieje ze 5 czesc bedzie lepsza od 4, bo moim zdaniem 4 troszke gorsza od poprzedniczek.. i popieram jak ktoś raz sie rozsmakuje w tej serii to bedzie czekal z niecierpliwoscia na kazda kolejna czesc ;)

diouf89

MGS - najlepsza seria w historii gier video. MGS4 był genialny, jak pierwowzór. Rozumiem Cię doskonale, sam wiem po sobie:) Ale oczywiście MGS to nie jest gra dla Wszystkich. Albo się ją polubi, albo nie:)

ocenił(a) grę na 9
diouf89

Pytanie mam... czy jak chcę zagrać w MGS3 to muszę kopić PS2?? czy można na PC albo w jakiś sposób na PS3?

ocenił(a) grę na 10
waqo1986

Przepraszam za późną odpowiedź. W MGS3 można zagrać na PS3 - Kup Kolekcję HD. W zestawie MGS2, MGS3 i Peace Walker.

ocenił(a) grę na 7
diouf89

Ta gra to dobrze dopracowana rozgrywka, nawet po latach. To trzyma ją w jakimś sensownym położeniu. Za to fabuła to taka cholerna żenada i dziecinada że wstyd momentami było w to grać (patrz relacje Naomi - Otacon). Scenariusz taniej telenoweli przy dialogach MGS4 wygląda na pracę mistrza. Wstyd mi nawet czytać takie komentarze, że ktoś się wzruszył na tym cringe'u. Ile ty masz lat, 7?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones