Gra wideo

2008
8,6 1 765
ocen
8,6 10 1765
468
chce zagrać
{"id":"609213","linkUrl":"/videogame/Metal+Gear+Solid+4%3A+Guns+of+the+Patriots-2008-609213","alt":"Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/92/13/609213/7351610.2.jpg"}
Najnowsza część kultowej serii gier akcji, przygotowana specjalnie dla konsoli PlayStation 3. Główny bohater to tym razem Solid Snake, który zdążył się nieco postarzeć,... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.

gatunek

premiera

deweloper

Kojima Productions

wydawca

Konami Digital Entertainment
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Najnowsza część kultowej serii gier akcji, przygotowana specjalnie dla konsoli PlayStation 3. Główny bohater to tym razem Solid Snake, który zdążył się nieco postarzeć, ale wciąż potrafi skutecznie eksterminować wrogów. Akcja gry toczy się w mieście zdewastowanym działaniami wojennymi. Snake zmierzy się z braćmi Liquid dowodzącymi oddziałami najemników. W ruinach toczyć się będą walki nie tylko z żołnierzami, ale także z cyborgami i machinami bojowymi.

na podstawie
Hideo Kojima (materiały do scenariusza, historia) / Shuyo Murata (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja
CD Projekt Sp. z o.o.
studio
Kojima Productions (deweloper) / Konami Digital Entertainment (wydawca)
data produkcji
2008
tytuł oryg.
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
inne tytuły
メタルギアソリッド4 Japonia
Więcej...
W ramach żartu, reżyserem gry został początkowo ogłoszony Alan Smithee. Jest to pseudonim często używany przez reżyserów, chcących wyprzeć się swego dzieła, najczęściej ze względu na jego mizerną jakość. W końcu "Smithee" ujawnił się jakoShuyo MurataShuyo Murata Shuyo MurataShuyo Murata.
Pomimo faktu, iż akt pierwszy gry dzieje się na środkowym wschodzie, napisy końcowe sugerują, że wygląd lokacji był oparty na Maroku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych