PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788487}
8,0 3 031
ocen
8,0 10 1 3031
Metro Exodus
powrót do forum gry Metro Exodus

Czy orientuje się ktoś jak ta część będzie się odnosiła do 2033 i Last Light ?
Jeżeli chodzi o mnie to nie czytałem jeszcze książek, ale grałem w obie części i w obu miałem złe zakończenie, o ile złe zakończenie w 2033 dobrze mi zrobiło grając w Last Light (miałem ciągłość), tak nie wiem jak chcą rozwiązać to w Exodusie - chyba tylko dobre wchodzi w grę ?

Btw. Nie chce spoilerować.

elaskawski

Akcja gry będzie się działa gdzieś koło 2036 (prawdopodobnie) więc można zasugerować że po Metro Last Light z automatu wybrano dobre zakończenie bo w sumie Anna i Artyom uciekli z Metra razem z Młynarzem (bez nogi no ale jakoś musiał spier**** ;D) ale i tak polecam książki jak również serię Uniwersum Metro ;)

Qazor

Wiecie może czy trzeba znać poprzednie części? Nie grałem w żadną ani nie czytałem książek i nie wiem czy można zacząć przygodę z tym uniwersum od tej części

kamcio3

Nie trzeba znać poprzednich części.

ocenił(a) grę na 10
kamcio3

Polecam ci zacząć od Metro 2033. Nie znając poprzednich części, możesz być zniesmaczony fabułą (ponieważ jej do końca nie zrozumiesz, jak i bohaterów). Wbrew temu co napisał Torres, wypadało by zapoznać się z pierwowzorem.

ocenił(a) grę na 7
kamcio3

Również polecam jednak zapoznać się z pierwowzorem z dwóch powodów:
-To świetne gry i na pewno nie pożałujesz
-będziesz miał ciągłość zdarzeń
-Jest wydany Metro Redux (dwie części w jednym ze zremasterowaną grafiką)
-Redux jest obecnie śmiesznie tani więc masz około 30h świetnej rozgrywki za max 50zł

Dobra wyszły 4 powody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones