PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788487}
8,0 3 022
oceny
8,0 10 1 3022
Metro Exodus
powrót do forum gry Metro Exodus

Grałem w kilkudniowy okres próbny Fallouta 76 i uświadczyłem mniej irytujących błędów niż Metro Exodus. Tu bez przerwy coś się psuje. A to postać zahaczyła się o trawę a to nie da się wroga ustrzelić bo stoi on za niewidzialną ścianą to znów przeciwnik mnie wykrywa mimo, że jestem ukryty. W jednej misji dało się nawet chodzić bez maski przeciwgazowej w miejscu, gdzie szkodliwych oparów było mnóstwo. Dlaczego? Bo gra tak uznała. Ale prawdziwa jazda zaczyna się gdy wchodzi się na jakiś nierówny teren. Wówczas kamera telepie się w górę i w dół jakby ktoś szarpał ją na sznurku. Jeszcze żadna gra mnie tak nie irytowała.
Na plus za to trzeba zaliczyć model strzelania, klimat i fabułę choć ta kończy się w momencie, którym zaczyna robić się najciekawiej. Postaci też są niczego sobie, są całkiem nieźle napisane. Ale przez te błędy nie mogę powiedzieć, aby ta gra była więcej niż średnia.

ocenił(a) grę na 9
Rjiu

Ciekawa sprawa, na jakiej platformie? Dopiero co skończyłem grę na PCie i po 3 dniowym maratonie w Enhanced Edition miałem aż jednego glitcha - przeciwnik sobie uklęknął w powietrzu ;D

ocenił(a) grę na 5
Sajgoniarz

Na PS4

Rjiu

Na PC ogrom błędów, w tym jeden błąd "krytyczny" przez który niewiele brakowało abym skończył swoją przygodę z grą. Akurat mi się z tego udało jakoś wyjść po wielu próbach, ale nie każdy mógł mieć to szczęście. Ciekaw jestem czy twórcy wyeliminowali ten błąd w tegorocznej "odświeżonej" odsłonie czy jednak spoczęli na laurach. Jeśli kolejna część również będzie w ten sposób "pisana" na kolanie to sukcesu nie wróżę mimo, że jestem wielkim fanem. No ale cóż będzie wtedy Stalker 2, więc płakał nie będę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones