PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788487}
7,9 3 075
ocen
7,9 10 1 3075
Metro Exodus
powrót do forum gry Metro Exodus

Najlepsza gra z całej serii Metro. Alternatywna historia tego co działo się po książce Metro 2035 daje radę. Ot bardzo dobra historia. Grafika jest prześliczna, co najlepiej oddaje etap w połowie gry, mimo że osobiście nie zwracam wielkiej uwagi na to jak dobra musi być grafika w grach. Wiele osób się obawiało że klimat Metra zostanie zburzony przez otwarty świat ale wcale tak nie jest. Tak naprawdę są to lokacje o bardziej otwartej struktrze zamiast liniowych korytarzy jak było w poprzednich częściach. Myślę że wyszło to grze na dobrze no bo ile można chodzić ciemnymi korytarzami w tym samym moskiewskim Metrze. Jak dla mnie bardzo dobra zmiana. Bardzo dużym minusem jest to że Artem nadal jest niemy. Bardzo to burzy imersję, ponieważ bohaterowie mówią coś do niego a on nic nie odpowiada. Szczególnie dziwi mnie to gdyż w sekwencjach ładowania Artem ma głos i pisze o wydarzeniach w dzienniku więc jest postacią z krwi i kości. Mam nadzieję że w następnej części Metra to się zmieni (o ile powstanie). 10 dałam ze względu na bardzo duży sentyment do serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones