PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855949}
6,0 198
ocen
6,0 10 1 198
Mortal Shell
powrót do forum gry Mortal Shell

Trochę bezduszna kopia soulsów, od interfejsu, przez dźwięki, po rolle.

Strasznie szara gra, 4 lokacje: małe i niewidowiskowe lub gigantyczne i puste. Strasznie zabugowana, przeciwnicy często w ogóle nie reagują na oberwanie największym mieczem w grze (bronie są chyba tylko 4), czasami nawet nie rejestrują obrażeń. Niesprawiedliwie mocno trackują każdy ruch gracza, czyniąc rolle bezużytecznymi.

Jak wszystko w Mortal Shell, czasem coś działa, częściej coś nie działa. Bossowie bardzo średni, szczerze mówiąc minął tydzień odkąd przeszedłem tę grę na 100% i już prawie nic z niej nie pamiętam.

Mechanikę zbierania grzybów które w specjalnym miejscu można zebrać raz na kilka minut zamiast odnawiających się estusów można o kant dupy potłuc.

DiegoTan

Grałem w Enhanced Edition i chyba jeden jakiś mały bug się zdarzył tylko, więc poprawili. E tam, grzyby to nic, też niby na początku mnie trochę dziwiło takie rozwiązanie, ale no jakby dali do kupowania Estusy to za łatwe by było, zresztą są przecież do kupienia szczury(mimo że po spożyciu zabierają "zdecydowanie") są księgi , dzięki którym po parowaniu odzyskujesz zdrowie itd, więc spoko. Rolle? To akurat od powłoki zależy, przecież w Akolicie albo w Eredrimie są good. Jedyne co mnie trochę denerwowało w tej grze to brak jakiegoś odpowiednika pryzmatu z DS, (to samo było w Lords of the fallen, też trochę błądziłem)bo serio w tym lesie właziłem po 3 razy w te same dziury... że o tej wielkiej kamiennej lokacji nie wspomnę... już nawet to wracanie z powrotem przebolałem, choć też to dziwne jest, niby uzasadnione, bo wyłażą te stwory we mgle, ale no widać, że kasy nie mieli dużo, to jakoś musieli przedłużyć rozgrywkę. A co do kwestii broni, ja tam nie lubię jak jest mnóstwo broni jak np w DS, bo co z tego jak jest 100 broni do znalezienia jak 3/4 to syf, więc na co to komu. Ja tam uważam, że gra jest ok, jak na mały budżet. Zatwardzenie jest spokoxd Mogliby jeszcze poprawić parę rzeczy i zrobić dwójkę, bardziej rozbudowaną.

tomek8927

O tych broniach, może źle się wyraziłem, nie przeszkadza różnorodność, niech sobie są, ale mimo wszystko ja wolę mniej a żeby były zajebiste. Prosty przykład "Hades", mimo że to inna bajka, ale 6 broni i każda dopieszczona, każdą się gra inaczej, ale każda jest świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones