PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606177}
7,7 3 296
ocen
7,7 10 1 3296
Neverwinter Nights 2
powrót do forum gry Neverwinter Nights 2

Zakończenie...

ocenił(a) grę na 9

Jedynka i Dwójka - obie mają dla mnie dużo wartości i są Bardzo interesujące. W dwójkę grałam w oryginale i uważam, że było ciekawiej. Dopieszczona gra:) Ale gdy po długim czasie odrealnienia nastąpiło (moje) zakończenie (wykończenie...) byłam bardzo łagodnie pisząc - rozczarowana do głębi... Nie tak miało być!...

ocenił(a) grę na 9
neneh

(odkopuję starego trupa, pewnie nie pamiętasz już sytuacji ale ja mam przy okazji inne pytanie apropo zakończenia)
Nie tak miało być? Znaczy masz tutaj na myśli koniec romansu z Bishopem :D? Grałaś w dodatki?

Właśnie w związku z tym mam pytanie. (uwaga spojler)
Jak kończyłem w to grać dawno dawno temu, to na koniec były dwa warianty, albo stawaliśmy po stronie dobra i przebieg był taki jak to opisują w solucjach (czyli ktoś nas może zdradzić i walczymy ze złem) albo stajemy po stronie zła i zabijamy swoją drużynę oprócz Bishopa. I tu są moje dwa pytania. 1. Dlaczego drugi wariant totalnie zniknął z internetu? Nie mogę o tym znaleźć ani słowa. 2. Czy zakończenia mają jakiś wpływ na grę w dalszych dodatkach?

ocenił(a) grę na 9
Jabolak

W tym momencie się okazało że na przestrzeni tylu lat poprierdzieliły mi się zakończenia gier :D Tutaj faktycznie było średnie. A ktoś może pamięta gdzie była ww akcja? Pamiętam, że tamten "Bishop" był chaotyczny zły i walczył dwoma mieczami. Ktoś pamięta w jakiej tamto było grze?

ocenił(a) grę na 9
Jabolak

Nie, nie chodziło mi o romans z Bishopem, bo to nie miało miejsca ;) byłam okropnie doooobra w tej grze i kochałam sie w tym przystojniaku paladynie i akurat to było ok. Ale zakończenie dwójki było dość tendencyjne i (o ile pamiętam w ogóle, bo grałam dobre 10 lat temu) , może dlatego, że gdy kończyłam Baldur's Gate 2 Tron Baala, zakończenie zachwyciło mnie i dało nadzieje, na kontynuacje. Niestety, dodatków nie przeszłam, choć leżą sobie od 7 lat na półce, zakurzone ;) Maska Zdrajcy! Pozdrawiam Gracza ciepło

ocenił(a) grę na 9
neneh

Dziękuję za pozdrowienia i pozdrawiam również:) Paladyna Casavira (bodajże) nawet do drużyny nie biorę bo wolę osoby o bardziej rzeźnickich zapędach^^ (nawiasem mówiąc niestety jeśli chodzi o złe postacie to twórcy poskąpili) Baldur był świetny tylko doszedłem do dodatku i... kurzy się na półce nie wiem ile lat :) (chyba był już za bardzo epicki, ale save mam i będzie następny w kolejce:D ) Za to w nwn2 lada dzień powinienem rżnąć w pierwszy dodatek:) Szkoda tylko że nie wiem w której grze był typek z dwoma mieczami gdzie na koniec walka ze swoją drużyną. Bo po tylu latach już na bank jest do tamtego dodatek :( No cóż może ktoś pomoże:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones