PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644518}

Ni no Kuni: Wrath of the White Witch

Ninokuni: Shiroki Seihai no Joou
8,3 361
ocen
8,3 10 1 361
Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
powrót do forum gry Ni no Kuni: Wrath of the White Witch

Rewelacja

ocenił(a) grę na 9

Jak dla mnie najlepsze jRPG w jakie grałem od czasu Final Fantasy X. Długa, wciągająca o pięknej
grafice. Polecam!

krzysiekdb

Ale to jest bardziej dla dzieci czy jak to jest ?
Po obrazkach widzę że to jakby jakaś bajka

ocenił(a) grę na 9
Psyhe

Fabuła może dla niektórych być zbyt infantylna ale mi nie przeszkadzała. Co do wyglądu to sama gra wygląda jak anime co dla mnie jest wielkim plusem.

ocenił(a) grę na 10
Psyhe

Taka zwykła "bajka to raczej nie jest, bardziej interaktywne anime (cut scenki jak żywcem wyjęte z filmów studia Ghibli). Nie określiłbym fabułę mianem "infantylnej". Ma swoje dojrzałe momenty, zwracając jednocześnie na ważne życiowe aspekty. Fakt, są stworki i wszelkiego rodzaju słodkości, taka koncepcja, która ma swój urok. Nie oznacza, to że fabuła jest mało wymagająca i dla byle szczyla z podbazy.

ocenił(a) grę na 10
krzysiekdb

Popieram. Genialne jRPG !!!! :D
Jest w niej wszystko, co najlepsze:
- rewelacyjna oprawa audiowizualna,
- obszerny, tajemniczy świat,
- mnóstwo stworzeń do wyboru, które możemy wziąć do walk (familiars),
- dużo zadań do wykonania poza fabułą i masa ukrytych rzeczy, miejsc, które z czasem zdobywamy nie tylko pieszo...

anowi911

Przypomina mi to czasy Final Fantasy 8. Gra super a fabuła ani trochę nie jest infantylna zwłaszcza z tym kim tak naprawdę jest główny bohater i jego matka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones