Ninokuni: Shiroki Seihai no Joou

8,4 308
ocen
8,4 10 308
219
chce zagrać
{"type":"film","id":644518,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Ninokuni%3A+Shiroki+Seihai+no+Joou-2011-644518/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Ni no Kuni: Wrath of the White Witch
  • krzysiekdb ocenił(a) tę grę na: 9

Jak dla mnie najlepsze jRPG w jakie grałem od czasu Final Fantasy X. Długa, wciągająca o pięknej
    grafice. Polecam!

• krzysiekdb Ale to jest bardziej dla dzieci czy jak to jest ?
    Po obrazkach widzę że to jakby jakaś bajka

• krzysiekdb ocenił(a) tę grę na: 9

Psyhe Fabuła może dla niektórych być zbyt infantylna ale mi nie przeszkadzała. Co do wyglądu to sama gra wygląda jak anime co dla mnie jest wielkim plusem.

• Spinel ocenił(a) tę grę na: 10

Psyhe Taka zwykła "bajka to raczej nie jest, bardziej interaktywne anime (cut scenki jak żywcem wyjęte z filmów studia Ghibli). Nie określiłbym fabułę mianem "infantylnej". Ma swoje dojrzałe momenty, zwracając jednocześnie na ważne życiowe aspekty. Fakt, są stworki i wszelkiego rodzaju słodkości, taka koncepcja, która ma swój urok. Nie oznacza, to że fabuła jest mało wymagająca i dla byle szczyla z podbazy.

• anowi911 ocenił(a) tę grę na: 10

krzysiekdb Popieram. Genialne jRPG !!!! :D
    Jest w niej wszystko, co najlepsze:
    - rewelacyjna oprawa audiowizualna,
    - obszerny, tajemniczy świat,
    - mnóstwo stworzeń do wyboru, które możemy wziąć do walk (familiars),
    - dużo zadań do wykonania poza fabułą i masa ukrytych rzeczy, miejsc, które z czasem zdobywamy nie tylko pieszo...

• anowi911 Przypomina mi to czasy Final Fantasy 8. Gra super a fabuła ani trochę nie jest infantylna zwłaszcza z tym kim tak naprawdę jest główny bohater i jego matka.