PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608881}

Ojciec chrzestny II

The Godfather II
6,6 1 525
ocen
6,6 10 1 1525
Ojciec chrzestny II
powrót do forum gry Ojciec chrzestny II
ocenił(a) grę na 8
EasterN

Szczerze żadna lepiej zagrać w GTA IV bądź wychodzące GTA V bądź Sleeping Dogs bądź Watch Dogs ale jeśli się upierasz to sam zobacz sobie na oceny i porównaj.Mi się lepiej grało w Ojca Chrzestnego 2 niż w Mafie 2 która mnie nużyła czemu nie wiem.

DemiaN

Ja grałem w Mafie 2 tak na 9/10 stanowczo za krótka ale podobała mi sie i chciałem zagrac w cos podobnego.

ocenił(a) grę na 8
EasterN

Wiesz ja nie chce nikomu doradzać bo każdy ma swój gust ale sam pewnie wiesz że są takie gry które warto kupić i takie które warto ściągnąć,dlatego jeśli chcesz wydać kasę na naprawdę coś dobrego to nie polecam żadnej z obu choć widzę że tobie Mafia się podobała mi nie za bardzo,moim zdaniem lepiej poczekać na GTA V czy Watch Dogs ale to twój wybór.

DemiaN

o jezu, ja na mysl o mafii 2 dostaje erekcji, muszę pograć w ojca chrzestnego, serio taki dobry?

ocenił(a) grę na 8
Luevano

Rozgrywka jest moim zdaniem bardzo przyjemna,przyjemniejsza od rozgrywki w mafii ale za to fabuła kuleje.

ocenił(a) grę na 7
Luevano

Godfather 2 niby słaby ( graficznie napewno) ale mozna świetnie sie pobawic - egzekucje,fantastyczne wybuchy,napady,.. Z gameplayowej strony to fenomen. Mafia 2 to oczywiscie nie to co jedynka ale nadal świetna

EasterN

Mafia II

ocenił(a) grę na 5
EasterN

Mafia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones