PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669363}
959
chce zagrać
Outlast
powrót do forum gry Outlast

Outlast jest tradycyjnym survivalem, nie oszukujmy się. Tajemnicze miejsce, bohater zagrożony
atakiem wszelkich monstrów i zagadki, zbieranie fantów by je rozwikłać. Fabuła nie powala
oryginalnością, ale grywalność jest. Outlast jest naprawdę dobrym survivalem, dlatego można
śmiało polecić tym, którzy lubią dreszczyk emocji.
Sama z własnego gamerskiego doświadczenia chętnie wpiszę Outlast na listę horrorów, które
przejdą do historii.
Z innych gierek tego typu, gorąco polecam kultową Amnezję, Penumbrę, Cry of Fear, Slender
Mana (co prawda jest króciutka, ale straszna), oczywiście Silent Hill, Dead Space'a (nie jest
przerażający, poziomem strachu dorównuje Call of Duty - Black Ops, ale tylko moja
subiektywna opinia), no i oczywiście Resident Evil.
Macie swoje typy?

użytkownik usunięty

Pytałam o Wasze :)

użytkownik usunięty
zapierdalacz3000

Typowe survivale to nie, ale Fear i Condemned jedynka. W dwojke nie pogram bo nie mam konsoli.

ocenił(a) grę na 8
zapierdalacz3000

Do tych gier dodałbym jeszcze serię Alone in the Dark. Oraz mniej znane Obscure 1 i 2 :)

kruk6666

Jestem osobiście bardzo ciekawa The Evil Within. Tylko, że wedle recenzji będzie typowo japońskim survivalem czyli należy przygotować się na wiele obrzydlistw.

ocenił(a) grę na 8
zapierdalacz3000

Jeszcze o tym nie słyszałem. Ale Japończycy potrafią robić dobre gry więc może wyjść ciekawie.

ocenił(a) grę na 5
zapierdalacz3000

a obcy izolacja?

zapierdalacz3000

Cryostasis i piła

terron

alan wake

zapierdalacz3000

W czym jest straszny Black Ops?

Odnośnie listy to wymieniłaś praktycznie większość gier wartych uwagi. Do listy mógłbym dodać ewentualnie kilka mniej znanych tytułów, w które z braku laku można przetestować :)

7 Days (indie horror - darmowy bodajże)
Kraven Manor (także indie horror i też darmowy)
Doorways
Eleusis
Blair Witch volume one Rustin Parr (za dzieciaka była niezła, nie mam pojęcia jak wypada teraz)

Dla szczególnie zainteresowanych polecam zainteresować się kilkoma nadchodzącymi tytułami takimi jak:

Routine
The Forest
Among the Sleep
Asylum

Dasio

W czym jest straszny Black Ops? Hehs, właśnie w niczym :) porównałam poziomem strachu BO do DS.

Ciekawią mnie te nadchodzące gry. Muszę koniecznie pomyśleć nad własnym kanałem na YT ;)

ocenił(a) grę na 4
zapierdalacz3000

The Suffering

ocenił(a) grę na 7
zapierdalacz3000

wizualnie i słuchowo jest idealnie. żałuję tylko że tak mało w grze jest gry, głównie co robimy to jesteśmy widzami, a ja chciałbym porzucać przedmiotami, pobawić się w środowisku gry. głównie patrzymy. historia jest opowiedziana dobrze chociaż nie jest najoryginalniejsza. wydawać się by mogło że taka gra gdzie nie ma się czym bronić a trzeba uciekać i chować się może przyprawić dużo strachu, mnie jednak niezbyt ruszyła. ot co, AI przeciwników jest marne, zazwyczaj nie musiałem bawić się w chowanego, wystarczyło pobiec, jak nie wiedziało się gdzie to chwilę pokrążyć, przyczaić się w ciemności. przeciwnicy łatwo gubili trop. oczywiście, grając w taki tytuł wybrałem odpowiednią porę, 2-3 w nocy, i gram. cały wstęp, bezprzykładnie klimatyczny, widok całego szpitala z zewnątrz to perełka. potem na początku coś tam były dreszcze, coś znienacka wyskoczyło gdy wpatrywałem się z uwagą w ekran, to zdarzyło mi się podskoczyć. ale tylko na początku.
dla mnie znacznie bardziej straszny jest poczciwy dead space 1. pamiętam, jak grałem na najtrudniejszym poziomie w środku nocy, co to były za emocje. huhu. ani w DS2 anie w DS3 tego już niestety ma. no ale każdego rusza coś innego.
osamotnienie, perspektywa braku amunicji w starciu z potworami, możliwość bycia zaatakowanym dosłownie zewsząd, praktycznie niemożność ucieczki - za sprawą systemu wentylacyjnego którymi poruszały się potwory.
a tu mamy tylko spokojne obserwowanie wrogów przez noktowizor, i wyczekiwanie aż sobie pójdą. a baterii zawsze znalazłem więcej niż mogłem "unieść"

ocenił(a) grę na 7
zapierdalacz3000

Podłączam się jakby ktoś kiedyś szukał czegoś dla siebie:
https://www.filmweb.pl/videogame/Clive+Barker's+Undying-2001-612057
https://www.filmweb.pl/videogame/Nosferatu%3A+Gniew+Malachiego-2003-617043

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones