PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=669363}
7,7 6 170
ocen
7,7 10 1 6170
Outlast
powrót do forum gry Outlast

Najbardziej irytujący moment

użytkownik usunięty

Pytam z czystej ciekawości: jaki etap gry był dla was najbardziej WKURZAJĄCY w przejściu? Dla mnie był to etap ze zdobyciem klucza do windy i uciekanie przed Dr. Traggerem. A wasz?

użytkownik usunięty

Prawie cała gra była denerwująca. Każde drzwi wymagały przekręcenia jakichś zaworów, szukania bezpieczników albo innych kluczy. Nie wiem skąd te wszystkie pozytywne opinie.

ocenił(a) grę na 8

Dokładnie to samo miałem, kilkanaście razy przechodziłem ten moment, ale ogólnie gra nie sprawiała jakichś większych problemów z przejściem, dość prosta i po chwili grania nie była już tak straszna jak w początkowych wrażeniach ; ))

użytkownik usunięty
BoOnusS

Ponoć Outlast 2 ma być straszniejsza i dłuższa :D

ocenił(a) grę na 8

To samo, musiałem aż patrzeć na gameplaye, bo sam bym na niego nie trafił

użytkownik usunięty
AssEater

Z jednej strony było to denerwujące, ale z drugiej o to chodziło, bo właściwie cały czas gracz czuje się zaszczuty i musi główkować co pominął czując na plecach oddech Tragera czy Walkera.

ocenił(a) grę na 8

Z Walkerem było lepiej, bo wiadomo było gdzie iść.
Tragger mmie mega bawił, więc trudno było z nim o zaszczucie, to samo z Gluskinem

ocenił(a) grę na 9
AssEater

Ja myślę że za dużo razy jest sekwencja z chrisem walkerem a jak już jest to trzeba wyłączyć 2 rzeczy

ocenił(a) grę na 7

Z mojej strony muszę powiedzieć, że gra nie miała irytujących momentów. Był może jeden, no może dwa momenty, gdy nie mogłem przez chwilę czegoś znaleźć, ale w sumie nie można tego porównać do jakiegokolwiek momentu z Amnesii, czy też Penumbry, gdzie naprawdę musiałem robić przerwy w grze przez irytację.

Mnie najbardziej denerwował dziedziniec przed szpitalem, tam gdzie było ciemno pomimo włączonej kamery + noktowizji. Już nic nawet nie mówię o tym strachu czającym się z każdej strony i o Chrisie Walkerze, który wyskakiwał z nikąd. Pomimo to gra bardzo mi się podobała

ocenił(a) grę na 9

Najsłabszy moment moim zdaniem to finał. Duch który morduję i ogólnie to laboratorium nie ma nic z tego co było do tej pory w grze czyli klimat, horror i ciarki. Biegam od zaworu do wyłącznika i do komputera i tyle brak napięcia a sam finał gdzie bohater ginie a ten duch który siedział w nim zabiją ochronę laboratorium. Meh i szkoda bo gra od początku super.

ocenił(a) grę na 9

Wszyscy a najbardziej bliźniaki jak cię złapią na raz jesteś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones