PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758575}
8,2 117
ocen
8,2 10 1 117
Pathologic 2
powrót do forum gry Pathologic 2

To jest gra, która Was zmęczy i zniechęci do siebie. Prawdopodobnie będziecie musieli jak ja, przekonywać się za każdym razem, żeby w nią zagrać. Być może, jak ja, będziecie oszukiwać ładując sejwa tuż przed śmiercią.

Jeśli jednak wejdziecie wystarczająco głęboko i zrozumiecie co gra do Was mówi, to czeka Was doświadczenie. "Pathologic 2" nie raz przebije czwartą ścianę nie tylko nie wychodząc z narracji, ale dodatkową ją tym wzmagając.

Kawał sztuki. Piszę to po pierwszym przejściu, bo dawno nie miałem takiego niedosytu i satysfakcji jednocześnie.

ocenił(a) grę na 7
Fiyo

Okej mam ściągnięte już dłuższy czas chyba pora zagrać

marcin_lendzion

Pora, pora. Od czasu mojej wypowiedzi przeszedłem po raz drugi - prawie całkowicie inna rozgrywka. Polecam. Nie zrażaj się, nie kwestionuj swoich wyborów - tak ma być.

ocenił(a) grę na 7
Fiyo

Okej dzięki

ocenił(a) grę na 9
Fiyo

Właśnie ukończyłem. Świetna gra, ale przyznaję się bez bicia od 9go dnia grałem na kodach: niesamowicie trudna rozgrywka. Klimat świetny, wątków filozoficznych szczerze mówiąc nie do końca pojąłem. Myślę, że samo miasto ma ogromny potencjał do modów. Warto zagrać, żeby doznać desperacji, trwogi, psychodelii. Wszystko w grze dopięte na ostatni guzik, chociaż za duży nacisk położono na przetrwanie jak już zauważyło to wielu graczy. Przyczepiłbym się też do dialogów z możliwością wyboru odpowiedzi, które często nie mają wpływu na rozgrywkę, a zdarza się, że męczą, ale takie to już jest trudne dzieło. Mocne 9,5/10

alastorr

Ja przechodzę po raz trzeci. Z dumą przyznam, że moje czitowanie nigdy nie wyszło poza to ładowanie sejwów. Polecam, za drugim razem prawie nie bolało. Za trzecim znowu trochę walczę o przeżycie, bo robię rzeczy, których w poprzednich podejściach nie robiłem plus pozapominałem części mechanik. Nadal bawię się okropnie dobrze.

ocenił(a) grę na 9
Fiyo

Dałeś nabrać na pierwszą podpuchę ze skalpelem :)? Ja za drugim razem się skumałem, że można inaczej :D

Jabolak

O jaką podpuchę Ci chodzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones