Odtwórz Zwiastun nr 1 1:30
Gra wideo

2019
7,3 20
ocen
7,3 10 1 20
100
chce zagrać
{"id":"758575","linkUrl":"/videogame/Pathologic+2-2019-758575","alt":"Pathologic 2","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/85/75/758575/7897134.2.jpg"}
Położone na odległym stepie miasto opanowuje nieznana zaraza. Troje bohaterów usiłuje na różne sposoby odkryć jej przyczynę i powstrzymać rozwój epidemii.
gatunek
premiera
wydawca
Gearbox Software
deweloper
Ice-Pick Lodge
Pathologic 2
Zwiastun nr 1 1:30
Pathologic 2 - Zwiastun Nr 1 Pathologic 2 - Zwiastun Nr 1
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

"Pathologic 2" to survival thriller utrzymany w poetyce spektaklu teatralnego. Podczas gry wcielamy się kolejno w troje postaci – syna miejscowego znachora, lekarza ze stolicy i tajemniczą dziewczynę obdarzoną nadprzyrodzonymi zdolnościami. Każde z nich ma dwanaście dni, by powstrzymać zarazę nękającą miasto. W świecie Pathologic nic nie"Pathologic 2" to survival thriller utrzymany w poetyce spektaklu teatralnego. Podczas gry wcielamy się kolejno w troje postaci – syna miejscowego znachora, lekarza ze stolicy i tajemniczą dziewczynę obdarzoną nadprzyrodzonymi zdolnościami. Każde z nich ma dwanaście dni, by powstrzymać zarazę nękającą miasto. W świecie Pathologic nic nie jest takie, jakim się wydaje. Szybko okazuje się, że nie możemy uratować wszystkich, a najtrudniejsze decyzje musimy podejmować na podstawie niepewnych informacji.

studio
Gearbox Software (wydawca) / Ice-Pick Lodge (deweloper)
kraj
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Musicie w to zagrać

  Fiyo ocenił(a) grę na 10 

  To jest gra, która Was zmęczy i zniechęci do siebie. Prawdopodobnie będziecie musieli jak ja, przekonywać się za każdym razem, żeby w nią zagrać. Być może, jak ja, będziecie oszukiwać ładując sejwa tuż przed śmiercią. Jeśli jednak wejdziecie wystarczająco głęboko i zrozumiecie co gra do Was mówi, ... więcej

 • Dziwna gra i śmieszne bugi typu pchasz człowieka do przodu idąc na niego, ale fajny klimat

  marcin_lendzion ocenił(a) grę na

  .

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.