PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608591}
8,2 12 957
ocen
8,2 10 1 12957
Portal
powrót do forum gry Portal

ta gra znajduje się w moim osobistym top 10. Perfekcja w czystej postaci... ma tylko jedną poważną wadę ZA KRÓTKA dlatego odejmuję jedną gwiazdkę ale nie zmienia to faktu, że kocham Portal!!! Już nie mogę się doczekać kiedy dostanę w swoje zniecierpliwione ręce Portal 2 który ponoć jest dłuższy i bardziej rozbudowany lecz wątpię, że wywoła u mnie takie WOW jak pierwsza część. Podobnie było z Crysis... w pierwszej części grafika była lata świetlne przed konkurencją aż zapierało dech w piersiach a druga część no po prostu bardzo ładna grafika która nie robi już takiego szału jak poprzednio:( mama nadzieję, że mylę się co do drugiej części portala i będzie jeszcze lepszy niż 1:) Pozdrawiam wszystkich fanów tej nieziemskiej gry ;)

ocenił(a) grę na 10
zurek2332

Też sądziłem, że Portal 2 nie przebije pierwowzoru. Myliłem się :)

ocenił(a) grę na 9
zurek2332

W sieci można znaleźć bardzo fajny dodatek do pierwszego Portala o nazwie Portal prelude , gdzie wcielamy się w inny obiekt testowy o nazwie Abby . Wydarzenia te rozpoczynają się kilka lat wcześniej niż wydarzenia z pierwszego Portala , a mianowicie podczas próby podłączenia Glados do głównego komputera . Zaskoczył mnie fakt iż pomimo że to jest dodatek jest on o wiele dłuższy , trudniejszy oraz wymaga wiecej zręczności niż w pozostałych Portalach . Bardzo polecam ten dodatek jeśli ktokolwiek czuł lekki niedosyt z powodu pierwszej części gry .

ocenił(a) grę na 10
Zaraki250

O, dzięki za info, będę miał co robić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones