PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609941}

PoP

Prince of Persia
7,8 2 273
oceny
7,8 10 1 2273
Prince of Persia
powrót do forum gry Prince of Persia

Gra

użytkownik usunięty

Świetna gra , doszłam do momentu gdzie trzeba było pokonać takiego grubasa ;) i nie mogłam przejść... Grałam w to na Amidze:) Teraz w dosboxie to już nie to samo :D

ocenił(a) grę na 8

Niby to samo, ale nie to samo. W każdym razie fajnie przypomnieć sobie klasyki albo pograć w coś, czego się nie zna. Gry z przeszłości mają wspaniały klimat.

ocenił(a) grę na 10

pamiętam jak pierwszy u nas przeszedł grę tata ;p dopiero jak byłam starsza to sama przeszłam

ocenił(a) grę na 9
dead_evil

U mnie też te kilkanaście lat temu nikt nie umiał tego przejść oprócz taty, ale teraz mama to wygrzebała i jej też się udało... :D Wszakże mi nie- za mało cierpliwości :)

ocenił(a) grę na 10

Ja chyba nigdy nie przeszedłem 8 poziomu.

ocenił(a) grę na 10
pan_dziejaszek

miałeś problemy z tym perfidnym bossem tam czy z tą sekwencją zręcznościową potem? (co cie mysz ratuje).

ocenił(a) grę na 10
White_T

Sekwencja z tego co pamiętam.

Bez amigowego joysticka grac sie raczej nie da...

użytkownik usunięty
CyboRKg

Z tego co pamiętam ja grałam bardziej na klawiaturze, teraz w dosboxie gra idzie za szybko, coś jest nie tak

ocenił(a) grę na 10

to zwolnij cykle procesora CTRL+F11

użytkownik usunięty

Dla mnie najtrudniejszy był poziom z myszą, szło się szło i widziało straszne rzeczy na górnych platformach, a potem trzeba było się wspiąć, zawrócić i to wszystko przejść. :>

Na to przecięte (w zęby) lustro, co nas chciało przepołowić, mówiliśmy z bratem "lustrzaki", strasznie się ich bałam, świetne wydawały dźwięki.

Zajebista gierka! Była też jakaś ruska wersja z nowymi poziomami, tak samo wyglądająca, ale o wiele trudniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones