PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623583}
7,4 1 184
oceny
7,4 10 1 1184
Pro Evolution Soccer 2012
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2012

Słaba gra

ocenił(a) grę na 3

Słaba gra Grafika do kitu ,Mały wybór stadionów które dodatkowo nie mają żadnego klimatu.
Dzwięk tragiczny ,to co miało być dopingiem kibiców brzmi jak dziki ryk stada małp zamkniętych w małej klatce ,dodatkowo ten dziki ryk ma cały czas ten sam ton ,zero reakcji kibiców na wydarzenia na boisku ,po kilku min trzeba wyłączać głośniki bo ten ryk jest nie do wytrzymania.
Beznadziejny gameplay,animacje ruchu piłkarzy porażka,wykonywanie strzałów porażka ,brak swobody w poruszaniu zawodnikiem gdyż poruszając jakimś zawodnikiem mam wrażenie że steruję kartonem posuwającym przed siebie piłke który porusza sie tylko po liniach prostych coś jak tibia no zero swobody w ruchach.
Bardzo mało sztuczek technicznych można robić tylko proste zwody ,a o wymyślnych sztuczkach rodem z Brazylii można zapomnieć że o wykonywaniu cieszynek nie wspomnę w który nie ma żadnej ingerencji gracza.
Kolejna sprawa twarze zawodników ,zawodnicy wyglądają jak zombie albo emeryci po 80 ,strasznie szkaradnie maja twarze zrobione.
Dalej mało trybów gry ja się pytam gdzie jest tryb kariery menadżera gdzie wybieram ekipę i prowadzę ją przez killkanascie sezonów grając w lidze,krajowych pucharach,europejskich pucharach ,robie transfery planuje taktyke itp? za to jest tryb menago gdzie biorę np Liverpool i zamiast kadry live mam jakieś no name ogóry ,albo drugi gdzie już kadra jest normalna ale w meczu nie mogę sterować swoją drużyną tylko robi to SI(sic)
Fakt jest tryb LM i bardzo fajnie to wygląda ale ze względu na powyższe minusy bardzo szybko sie nudzi i wcale nie zachęca do dalszej gry.
Trudność gry na najwyższym poziomie robiuę z SI co chcę np gram Chelsea podaje do Terrego przebiegam całe boisko i strzelam bramkę i tak w kółko ,w tej grze coś takiego jak taktyka nie istnieje wystarczy komukolwiek podać umiejętnie mijać obronę i sukces gwarantowany.
Do tego system obronny który polega na tępym wciskaniu jednego przycisku ,wystarczy wcisnąć przycisk odbioru i już mam piłkę zero w tym taktyki obronnej jak i realności.
Należy też dodać absolutny brak licencji ,90% klubów w grze nie ma swoich nazw,herbów i nazwisk zawodników co jest dla mnie skandaliczne!
Ale swoje plusy ta gra też ma
Soundtrack może i nie jest to mój gust muzyczny ale muza wpada w ucho i przyjemnie się słucha.
No i CR7 jako twarz gry tu konami ma bardzo dobry gust ,tylko szkoda że w grze jego twarz wygląda jak dziadzia 70-80 lat.
Podsumowując drewniany,gameplay,szkaradny dzwięk,brak licencji,brak przyjemności z gry i to ma być gra piłkarska? No way PES to zwykły Arcade na 1 góra 2 mecze przy porannej kawie i nie jest to gra na długie posiadówki dla fanów footballu ,zero przyjemności z gry ,odradzm każdemu.
Moja ocena 3/10

Minusy:
-gameplay
-dzwięk
-klimat ,a nawet jego brak
-tryby gry
-twarze zawodników
-brak swobody
-sztuczki techniczne
-cieszynki
-Animacja
-Grafika

Plusy:
-CR7
-Soundtrack
-LM
-fajna podstawka na piwko

ocenił(a) grę na 7
rico jonason

Zgadzam się, oj zgadzam. Szczerze się zawiodłem na tej grze. Przy fantastycznych (na swoje czasy) gameplayu PES-a 2010, nieco gorszej 2011 i ten PES po prostu sprawia że zaczyna się we mnie gotować. Trzeba dodać jeszcze jeden minus. NIEWIARYGODNIE SKANDALICZNY SYSTEM ZMASOWANYCH SKRYPT, które swoją inwazją podczas meczu potrafią mnie wypchnąć z krzesła. Gra sama w sobie nie jest trudna, ale w interakcji z komputerem nic sie nie dzieje w czasie rzeczywistym np.:
- w momencie zaczynania wślizgu sędzie już gwiżdże faul
- kiedy gracz jest przy piłce w zwarciu to ZAWSZE na wyższych poziomach trudności wie gdzie zrobisz z tą piłką zwrot
- analogicznie gdy nie masz piłki, w 95% przypadków nie masz szans wypić przeciwnikowi piłki choćbyś był nie wiadomo jak blisko
- (to działa od poziomu Professional) jak grasz sezon ligowy lub Master League do każdego meczu przypisana jest już liczba bramek, jakie strzeli ci komputer!!! Sprawdzałem chyba z 10 razy, grając Chelsea przeciwko Arsenalowi i powtarzając ten mecz w lidze kilka razy z rzędu, ZAWSZE strzelali mi 2 bramki. To już jest przegięcie (nawet jak ustawiłem 6 obrońców i każdy ofensywny gracz miał podwojone krycie, to strzelili mi obydwie bramki z wolnego, a jak bedziesz chciał sie utrzymać niemal cały czas przy piłce to w jakiś cudowny sposób przeciwnika sfaulujesz i to BARK W BARK! Skandal i żenada.
Wg mnie w tej grze po prostu brakuje grywalności, SI jest złośliwa a jeśli chodzi o sterowanie to absolutnie mowy nie ma o grze na klawiaturze (chodź w poprzednich częsciach nawet wolałem klawiature od pada)

W mojej opinii rozczarowanie roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones