PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652855}
7,7 1 270
ocen
7,7 10 1 1270
Pro Evolution Soccer 2013
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2013

Skoro i tak wszyscy będą grać w FIFA 13. :)

dirt16

Na szczęście nie wszyscy.

_ENKI_

Nie wszyscy, oj nie wszyscy. Posiadam na PS3 i jest swietna. Pozdrawiam 'pesowcow' :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dirt16

Dzieci i niedzielni gracze będą grali w fifę. Weterani i skillowcy grają w pesa :)

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Patrząc na twoje oceny dla gier serii Fifa można łatwo wywnioskować, że ty uwielbiasz tę grę. A więc pisząc o dzieciach i niedzielnych graczach masz na myśli siebie.

dirt16

Chyba masz coś z głową.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Co za długa i wyczerpująca odpowiedź, ile nad nią myślałeś?

dirt16

3 sekundy.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

To przeznacz trochę więcej czasu na wymyślenie bardziej sensownej odpowiedzi, bo jak na razie to się tylko kompromitujesz. :P

dirt16

Czym się kompromituję?

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Wszystkim.

dirt16

To nie argument.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Bo go nie rozumiesz.

dirt16

Takie teksty to w gimnazjum do kolegów, na mnie to nie robi wrażenia, albo piszesz normalnie albo zamilcz.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Mój temat więc będę pisał co chcę, a jak się nie podoba to idź trollować gdzie indziej.

dirt16

Oto poziom fanów fify :)

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Oto poziom fanów PES-a.

dirt16

Dzieci bez skilla = fani fify
Weterani skillowcy = fani pesa

:)

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Powtarzasz się jak zacięta płyta. :P

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Z całym szacunkiem, ale według mnie FIFA 13 wypada lepiej od najnowszego PES'a; wprowadzono więcej zmian, jest lepsza grafika i komentarz Szpakowski/Szaranowicz. PES wypadł gorzej od Fify min. pod względem graficznym; grafika jest słaba, jednak gra może pójść na komputerach z przed 5 lat, co jest drobnym plusem.Wg. PES jest łatwiejszy od Fify.

ocenił(a) grę na 5
Mojzesz_trzeci

I wcale nie jestem żadnym "dzieckiem bez skilla".

Mojzesz_trzeci

" i komentarz Szpakowski/Szaranowicz. "

Nie wiem czy to plus...

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

No dobra, może trochę przesadziłem :)

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Wystarczy spojrzeć na oceny i głosy aby spojrzeć która gra jest popularniejsza. FIFA 13 czy PES 2013.

FIFA 13
ocena: 8,0
116 głosów
341 osób chce zagrać w tę grę

PES 2013
ocena: 7,8
57 głosów
66 osób chce zagrać w tę grę

A więc FIFA ma na tym portalu lepszą ocenę od PES, więcej głosów i 5 razy więcej ludzi chce w nią zagrać.

A teraz jeszcze porównam te gry na portalu gry-online.

FIFA 13
ocena: 7,8
935 ocen czytelników

PES 2013
ocena: 7,6
746 ocen czytelników

Tam PES trochę bardziej zbliżył się do FIFA, ale nadal jest z tyłu. A to tylko na PC. Jeszcze oceny na konsolach:

XBOX 360
FIFA 13
ocena: 8,9
290 ocen czytelników

PES 2013
ocena: 8,2
149 ocen czytelników

PlayStation 3
FIFA 13
ocena: 9,0
194 ocen czytelników

PES 2013
ocena: 7,8
61 ocen czytelników

Jak widać FIFA 13 na wielu portalach ma lepszą ocenę niż PES 2013, i więcej osób w nią gra, zarówno na konsolach jak i na komputerach.
Jeśli masz jakieś wątpliwości to znajdź mi portal na którym PES 2013 ma lepszą ocenę od FIFA 13.

dirt16

Od kiedy popularność świadczy o jakości?

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Popularność to tylko jeden z kilku czynników które wymieniłem świadczących o tym, że Fifa jest lepsza od PES'a. Nie jest najważniejszym czynnikiem, ale świadczy o jakości. Bo skoro dużo więcej osób gra w Fifę to znaczy, że ta gra jest lepsza.

dirt16

Popularność nie ma nic wspólnego z jakością a raczej z tym co napisałem o Fifie.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Skoro argument dotyczący popularności do ciebie nie przemawia to twoja sprawa. Ja przynajmniej podaję sensowne argumenty, opisując różnice w obydwu grach i podając oceny tych gier na filmwebie i innych portalach. A ty mi wyskoczyłeś z jakimś banalnym, dziecinnym tekstem: "dzieci grają w fifę, weterani w Pes'a". To jest twój jedyny argument którym chcesz udowodnić, że PES 2013 jest lepszy? No to gratuluję, tak trzymaj, ale pisząc na forach dla dzieci.

dirt16

Popularność w żadnym wypadku nie oznacza czy coś jest dobre lub złe, zrozum to, ocena na fw to również żaden argument bo to ciągle wiąże się z popularnością, zresztą ogólna ocena gier na filmowym portalu? Poważnie?

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

"zresztą ogólna ocena gier na filmowym portalu? Poważnie?"

Chcesz ocen z innych portali? Proszę bardzo:
Gry. onet .pl:
FIFA 13 - 9.2
PES 2013 - 8.8

miastogier. pl
FIFA 13 - 9.5
PES 2013 - 7.9

Masz trzy (wcześniej jeszcze dałem gry-online). Mógłbym szukać więcej ale mi się nie chce. Skoro ogół graczy twierdzi, że FIFA 13 jest lepsza, to znaczy, że tak właśnie jest.

dirt16

Gry onet hehe, a gdzie gry wp?

"Skoro ogół graczy twierdzi, że FIFA 13 jest lepsza, to znaczy, że tak właśnie jest."

Bzdura.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

"Bzdura."

Dlaczego?

dirt16

Od kiedy popularność=dobra jakość?

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Akurat w tym poście nie pisałem o popularności tylko o ocenie.

dirt16

Ocena ogółu czyli popularność, ogół zawsze będzie gorszy od wyselekcjonowanej grupy osób.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Mylisz się.

dirt16

W którym miejscu?

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Że ogół zawsze będzie gorszy od wyselekcjonowanej grupy osób. Ja oceniam gry na podstawie rankingów, a jeśli ktoś ma wątpliwości to mu opisuję obie gry, złe i dobre strony, dlaczego uważam, że gra jest lepsza.

ocenił(a) grę na 5
dirt16

Sorry, na odwrót. Najpierw piszę dlaczego twierdzę, że gra jest lepsza, a jeśli ktoś ma wątpliwości to dopiero potem podaję ranking mówiąc, że to nie jest tylko moja subiektywna ocena.

dirt16

"a jeśli ktoś ma wątpliwości to mu opisuję obie gry, złe i dobre strony"

Nie zapomnij że to tylko twój osąd i punkt widzenia który nie koniecznie jest zgodny z rzeczywistością.

"Że ogół zawsze będzie gorszy od wyselekcjonowanej grupy osób"

Większość ludzi to debile, większość ludzi nie zna się na grach, większość ludzi nie zna się na filmach itd.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

To w takim razie jak twoim zdaniem udowodnić która gra jest lepsza?

dirt16

Są obiektywne recenzje, zresztą pisałem pes to gra dla weteranów i wiernych fanów dla których ważniejszy jest skill od samej rozgrywki, fifa to gra dla każdego czyli dla większości.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Ale dlaczego uważasz, że PES jest dla weteranów, a Fifa dla wszystkich? Jakie czynniki według Ciebie o tym decydują?

dirt16

Fifa jest prostsza i bardziej przystępna. PES taki nie jest.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Więc uważasz, że ktoś kto chce łatwej rozgrywki gra w Fifę, a kto chce zagrać w trudną grę, w której trzeba się nieźle wysilić żeby wygrać, gra w PES'a?

dirt16

Uważam ze fifa to gra robiona dla każdego a pes to gra robiona dla fanów.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

A ja myślę inaczej. Uważam, że FIFA 13 jest trudniejsza od PES 13. FIFA jest stworzona dla graczy którzy lubią twardą i ciężką rozgrywkę, wymagającą wiele wysiłku. A PES dla tych którzy oczekują łatwej rozgrywki.

dirt16

To myśl tak dalej.

ocenił(a) grę na 5
Lecho1523

Nie musisz przypominać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones