Zmieniam zdanie. Dwa i pół miesiąca po premierze zmieniam zdanie o PES 2015.
Męcząca, frustrująca, za bardzo angażująca i wyczerpująca psychicznie i fizycznie. Zamiast zacząć od wyliczania wad, uderzę w koncepcję systemową. Konami to prężna, ale niezbyt majętna firma. Nie może się równać EA Sports czy Microsoftem...
po 600 godzinach w fife przesiadlem sie chyba na jeszcze gorszy produkt , panowie z EA i konami robia coraz to bardziej wcoorviajace gry .Co mnie wkurza w najnowszym pesie : czesto nie masz wplywu na to gdzie chcesz biec gdyz wydaje sie ze cpu odcina ci doplyw produ z pada ( to samo w fifie ) , kolizja twojego dryblera...
więcej