PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608268}

Pro Evolution Soccer 6

Winning Eleven 10
8,3 3 049
ocen
8,3 10 1 3049
Winning Eleven 10
powrót do forum gry Winning Eleven 10

Ostatni świetny PES

użytkownik usunięty

Niestety po Pro Evolution Soccer 6 było już tylko gorzej. Pro Evolution Soccer 6 miał
wszystko co powinna mieć gra o piłce nożnej. Do dziś gram w PES 6 zamiast najnowszych
części.

Dziwny jesteś

użytkownik usunięty
kryszti

Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? :)

ocenił(a) grę na 9

Zgadzam się całkowicie. Do tej pory gram w 6 i w starego pes2 z psx. Prawde mówiąc nawet najnowsze fify mimo pięknej grafiki i nastawienia na supersymulację rozgrywki nie dorastają do pięt tym dwóm odsłonom od konami. Do tego są śmiesznie proste. Grałem co nieco w fife 12 i parę razy mierzyłem się z fanami fify brali w japę nawet po 10-1:) żenada. Przestali mnie zapraszać na turnieje. Chyba dlatego, że próbowałem ich nawrócić na pes'a.. Szkoda tylko, że ciężko o nowe składy....

DIDASKALIA

e tam ciężko co najmniej dwa razy na rok trafi sie option file, to przeciez lepiej niez kupowanie nowego PESa czy fify

ocenił(a) grę na 9
skyfighter

Nie znalazłem dobrego patcha od czasu OE patch z 09-10. Jeśli masz jakieś ciekawe linki to będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Jeżeli chodzi o "iss pro evolution soccer 2" to raczej nic się nie znajdzie. Jasne, że PES 6 z dobrym patchem niszczy współczesne pes'y i FIF'y. EA Sports robi "supersymulację", gdzie zwykła klepka i prostopadłe podania do szybkich zawodników dewastują superinteligentną obronę. Konami jakby się zapatrzyło na EA próbuje po omacku wprowadzac jakies dziwne zmiany w rozgrywce... Szkoda gadać. Nie wierze już w powsytanie takiego arcydzieła jak Pes 6 ani ISS pro evolution2. Wszystko idzie nie w tym kierunku co trzeba.

Pozdrawiam

DIDASKALIA

nie wiem czy to jeszce aktualne, ja korzystam z tego: wwwsendspacecom/file/xdcnc1
z tym ze mowie to tylkooption file, ale sa oryginalne loga stroje, nazwiska mnie wiecej do szczescia nie potrzeba

ocenił(a) grę na 9
DIDASKALIA

Grałem w PES6 na dwóch uaktualnieniach Power Patch (wersji nie pamiętam) i Shollym Patch 2012. Shollym Patch jest fenomenalny, oprócz nowych składów jest mnóstwo stadionów i modyfikowany gameplay, świetnie dopracowany patch. Warto spróbować, chociaż trochę waży. Jakiś czas temu wyszła nowa wersja tego patcha - 2014.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Grałeś może Sezony w Fifa 13?

ocenił(a) grę na 9
dirt16

Nie. Granie z komputerem to nic ciekawego.

ocenił(a) grę na 8
DIDASKALIA

Ale Sezony to nie gra z komputerem tylko multiplayer. Jest 10 lig, każdy sezon to 8 meczy, trzeba zdobyć określoną liczbę punktów aby wygrać ligę lub tylko awansować wyżej. Co kilka tygodni rozgrywane są także puchary. To jest naprawdę fajne. :)

ocenił(a) grę na 9
dirt16

Aha. Ja jednak wole twarzą w twarz. Domślam się, że jest fajne tak jak fajny jest każdy turniej.

ocenił(a) grę na 10
DIDASKALIA

no ja właśnie dlatego przestałem grać w fife jak po 2óch tygodniach grania biłem kompa na world class po 4-0. zresztą jak zobaczyłem pesa 6 to właściwie pod każdym względem fifa okazala się gorsza.

ocenił(a) grę na 8

Jak dla mnie to PES 2009 był jeszcze dobry. Reszta (2008,11,12,13) mi nie podeszła, zagrałem góra dwa dni i tyle, za dużo zmian na gorsze, system strzałów, podania, nawet kamera. Jednak co roku sprawdzam jak wypada kolejna edycja. Teraz gram w Fife 13 na Xbox 360. EA Sports już od kilku lat przebija Konami na next-genowych konsolach.

dirt16

przebija konami? dobre. fifa jest plastikowa od 09. bardziej sztucznie już się chyba nie da.

ocenił(a) grę na 8
kubelek0908

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

dirt16

Włąsnych doświadczeń

ocenił(a) grę na 8
kubelek0908

Ale jakie czynniki o tym decydują? Po czym poznajesz, że fifa jest plastikowa i bardziej sztuczna od PES-a?

dirt16

Ruchy zawodników są sztuczne, w pesie wygląda to o niebo lepiej bo naturalnie.

ocenił(a) grę na 10

heh ja tak samo. tylko szóstka.

ocenił(a) grę na 10
MysterMister

Dobra bardzo gra to byla kiedys!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones