PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611226}
6,9 261
ocen
6,9 10 1 261
Project: Snowblind
powrót do forum gry Project: Snowblind

Plusy:
+ pojazdy - można używać samochodów i mechów
+ różne ścieżki wyboru - wiele misji można przejść na dwa sposoby, albo skradając się i przechwytując/zmieniając zabezpieczenia, albo na rambo, co kto lubi
+ ilość broni - nie dość, że mamy spory arsenał i nieraz nie wiadomo jaką broń użyć i w jakiej sytuacji, to do tego mamy sporo dodatkowych przedmiotów (jak np. granaty, tarcze, "stimpacki") i umiejętności (nie jestem fanem tego typu usprawnień, ale jak raz umiejętności w tej grze są dosyć ciekawe i przydatne, nie przeszkadzają w grze)
+ bronie - ilość ich to jedna sprawa, a druga to to że są ciekawe, przyjemnie się ich używa i chociaż do końca gry można w sumie jechać tylko na zwykłym karabinie, to i tak wiele innych broni przydaje się w wielu momentach, najmniej przydatną bronią jest oczywiście pistolet i o dziwo strzelba, prawie w ogóle jej nie używałem
+ poziom trudności - jest średni, miejscami trudny, często łatwy, a dodatkowe przedmioty i umiejętności jeszcze bardziej ułatwiają rozgrywkę, w sumie nieczęsto ginie się w tej grze i to lubię, najgorsze co może być to poziom trudności uniemożliwiający przyjemne delektowanie się grą (jak ostatnio w grze Legendary)

Minusy:
-- checkpointy - nienawidzę tego
-- ostatnia misja na czas - tego też
- krótka gra - gdyby jeszcze było drugie tyle... ale w sumie to może by już za nudne się zrobiło
- klimat - no jak dla mnie słaby trochę, na początku ciekawy zwrot w grze wpływający na klimatyczność, ale potem już do końca mamy zwykłą sieczkę i nawet krótkie filmiki co jakiś czas tego nie zmieniają. Mapy też klimatu nie dają specjalnego, ot takie tereny typowe do walk między dwoma uzbrojonymi stronami... trochę jakby brakowało mi potworów w tej grze, ale czy w każdej muszą być potwory.

Nie ma w plusach i minusach fabuły, bo w sumie ani nie jest jakaś słaba, ani szałowa, taka średnia, podobnie grafika, jak na ten rok produkcji to szału nie robi, ale nie jest też jakaś koląca w oczy. Ciekawym też jest motyw na końcu gry, otóż nie mamy typowego bossa, boss jest mniej więcej w połowie gry, takie to dosyć nieprzewidywalne, można to nawet zaliczyć do plusa, a co, czy zawsze na końcu musi być jakiś boss. Podsumowując, gra jest dobra i mogłaby być jeszcze lepsza gdyby ją rozbudowano pod niektórymi względami. Gra się przyjemnie, a dodatkowe urozmaicenia dodają grze grywalności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones