7,4 142
oceny
7,4 10 142
86
chce zagrać
{"type":"film","id":778373,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Project+CARS+2-2017-778373/tv","text":"W TV"}]}

"Project CARS 2" - gra stworzona przez graczy i testowana przez światowej klasy kierowców wyścigowych - wliczając w to dwukrotnego zwycięzcę wyścigu Le Mans - Tommy'ego Milnera; kierowcę rajdowego reprezentującego Audi - René Rasta oraz kierowcę wyczynowego - Bena Collinsa, który pojawił się w takich produkcjach jak "Skyfall" czy "Doctor Strange". "Project CARS 2" pozostaje najlepszą propozycją dla miłośników gier wyścigowych, oferując graczom rajdowe doznania na każdym etapie rajdu, dając całkowitą swobodę wyboru jak i gdzie jechać. Kiedykolwiek. Gdziekolwiek.

"Project CARS 2" zaprasza graczy do rozgrywki w trybie single jak i multiplayer w najpiękniejszej, najprawdziwiej odwzorowanej oraz technicznie zaawansowanej wyścigowej symulacji jaka kiedykolwiek powstała. To dopiero jazda bez trzymanki! Podążając za sukcesem mocno oklaskiwanej poprzedniczki "Project CARS" - jednej z najlepiej ocenianych gier wyścigowych najnowszej generacji - "Project CARS 2" podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, wprowadzając nowe ulepszenia i dodatki do rozgrywki.

opis dystrybutora gry

"Project Cars 2" to istny plac zabaw dla każdego wielbiciela wyścigów samochodowych. Ponad 50 unikalnych lokacji i przeszło 200 tras, w tym wyścigi po nawierzchniach nieutwardzonych, takich jak grunt, żwir, błoto czy śnieg. Wszystko to, wraz z dynamicznym systemem pór dnia i pogody, pozwoli grać w dowolnych warunkach. Do tego ponad 8 różnych dyscyplin oraz 170 pojazdów z ponad 40 różnych klas.

SDRaid
opis użytkownika