PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611297}
6,6 1 806
ocen
6,6 10 1 1806
Quake 4
powrót do forum gry Quake 4

Nie rozumiem czemu tak wielu ludzi zjeżdża ten grywalny tytuł?!

To nadal dobra gra może nie ma efektu "wow" jak przy poprzednich częściach ale zabawy jest sporo. Mamy tutaj mnóstwo ciekawych stworów do zabicia szczególnie tych uznawanych za bossów, ciekawe lokacje, żwawe tempo akcji, kapitalną oprawę audiowizualną, klimat!, "doomowate" bronie (rozwalił mnie odpowiednik BFG czyli spluwa strzelająca wsysającą stwory czarną dziurą xD) oraz fantastycznie zrealizowaną animację prezentującą proces zamiany ludzi w Stroggów.

Na serio chciałbym piątki. :)

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

Lepiej bym tego nie ujął :) Ale na Quake 5 bym nie liczył, bo w 4ce zasadniczo sprawa się kończy. Ludzie wygrywają :)

użytkownik usunięty
Satan1349

Polecam Pray.

użytkownik usunięty

sorry błąd Prey, gra pokazuje największe możliwości silnika Dooma 3.

ocenił(a) grę na 8

Oczywiście grałem i bardzo dobrze wspominam. Bardzo szkoda, że wstrzymano prace nad dwójką...

Satan1349

Quake 5 ma wrócić do klimatów jedynki a Stroggów czyli klimaty sci-fi porzucają. Takie ploty.

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

Plotki stare jak świat. Tak mają robić Quake'a na bazie świata Ctuhlhu jak jedynka. Czekam na to!

STAMiNA

Ciekawe co będą robić po Doomie. Prócz Quake'a liczyłbym jeszcze na Rage 2. To są dwie gry ID jakie bym sobie życzył.

ocenił(a) grę na 8
grzegorz_cholewa

Po DOOMie jest właśnie czas na Quake'a 5 albo reboota jak DOOM czyli po prostu Quake.

Na Rage'a 2 nie licz. Rage sprzedał się słabo i nie zawojował rynku.

STAMiNA

Widzę że spodobał Ci się Quake 4 w sumie mnie też. Wolę jednak klimaty quake pierwszego czyli klimaty Cthulhu - podobne. Nie wiem czy wiesz ale Id-Software planowało Quake 5 które definitywnie odbiega od klimatów Quake 2 i Quake 4 a skupia się na klimatach z Quake 1. Teraz jak Carmack odszedł z ID, już wiem że Quake 5 nie powstanie. Szkoda.

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

Ja jestem wyznawcą pierwszego Quake'a. :)

>już wiem że Quake 5 nie powstanie. Szkoda.
Inne studio się za to może zabierze. Czas pokaże.

STAMiNA

To ciekawe ale też o tym pomyślałam że inny zespół się za to weźmie, no właśnie, czas pokaże. Fajnie gdyby wzięła się za to firma która odpowiedzialna jest za dodatki do Q1 czyli Scourge Of Armagon lub firma która zrobiła Hexena 2.

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

oo Dokładnie.

ocenił(a) grę na 8
nudecroft

http://www.gram.pl/news/2016/05/24/id-software-szykuje-sie-do-odkurzenia-gry-qua ke.shtml

:D

STAMiNA

No to bardzo fajnie ale nie cieszmy się za wcześnie, poczekajmy.

STAMiNA

Takie namaszczenie z ramienia Bethesdy bo Carmack już gier nie robi tylko prowadzi jakieś prace naukowe.

Ale to dobrze bo Bethesda zainwestowała w odrodzenie tych shooterów. Po udanym Wolfie i Doomie fajnie jakby pokazali nowy Quake.

Mam nadzieje że nie będzie taki szybki jak Doom bo z 1 strony lubię dynamikę ale tam to jest palpitacja serca i śmierć w ułamku sekundy.

Quake był raczej taktyczny.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Podoba mi się styl Bethesdy jeśli chodzi o FPSy. Nowy "Wolf" + dodatek był świetny. F4 i DOOMa jeszcze nei grałem ale czuję, że mi się spodoba. :p

STAMiNA

Teraz będzie skok graficzny realny bo wchodzą masowo TV 4k i nowe PS4 Pro działa w 4k więc wreszcie zobaczymy nową lepszą jakość grafiki np Doom w 4k. Zawsze uważałem że rozdzielczość daje najwięcej i do tej pory utkneliśmy w full HD a PC mogące uciągnąć 4k były strasznie drogie.

Teraz wchodzi jakaś technologia pozwalająca podciągnąć gry do 4k podejrzewam że nowe karty graficzne.

Generalnie obłęd specjalnie aby pograć w 4k sprzedaje TV i kupuje nowy.

ocenił(a) grę na 8
ChubakaCieLubi

Z tego co się orientuje to obecna generacja kart graficznych jest nadal za słaba na 4K.
Niedługo kupuje małego potworka i monitor WQHD
http://www.morele.net/monitor-asus-pg279q-784090/

Wiem, że ASUS pracuje obecnie nad monitor gamingowym 4K. Ja ogram co mam ograć to wymienię monitor na ten 4K i podmienię grafikę na nową generację.

BTW zastanawiam się nad Oculus Riftem...
Muszę to najpierw przetestować...

STAMiNA

Pamiętam jaki był skok z 640-480 do 1280-960. Skok do 4k musi dawać jeszcze większe wow bo to aż 4x. Widziałem Crysis 3 w 4k gra wyglądała jak pejzaż.

ocenił(a) grę na 6
STAMiNA

Ta gra jest jak mod do dooma udający quake zrobiony leciwie. Brakuje odpowiedniej muzyki. Są momenty akcji, ale ogólnie to nie ma klimatu jak quake 2 czy quake 1. Wywaliłem po paru misjach.

Movie_Crash_Man

No jak ktoś jest fanem Dooma 3 to polubi tą grę a ale to prawda bo to klon Dooma 3.

ocenił(a) grę na 8
STAMiNA

https://www.youtube.com/watch?v=nYPX-QQR9Tg proces zamiany ludzi w Stroggów robi większe wrażenie niż większość nowych gier

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones