PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774078}
9,2 15 144
oceny
9,2 10 1 15144
Red Dead Redemption 2
powrót do forum gry Red Dead Redemption 2

Opus Magnum Rockstara

ocenił(a) grę na 10

O Red Dead Redemption 2 i o tym jak bardzo ta gra jest wspaniała można napisać esej albo i nawet pracę dyplomową.
Ja nie zamierzam podjąć się tak karkołomnego wyzwania. Wydaje mi się, że sama próba recenzji przerasta moje możliwości. Gra jest tak różnorodnie bogata, tak niesamowicie szczegółowa, tak pieczołowicie drobiazgowa, że nie sposób objąć wszystkich jej elementów w jednym tekście. Dość powiedzieć, że po 250 godzinach (!) gra dalej potrafi zaskoczyć.
Napiszę więc tylko, że przyznanie Red Dead Redemption 2 tytułu Gry Roku jest dla niej potwarzą.
To Gra Epoki .
Epoki, zgodnie z którą od tej pory dzielimy gry na te powstałe przed Red Dead Redemption 2 i gry powstałe po Red Dead Redemption 2.
To najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała. Zmieniająca całkowicie podejście do gier i patrzenia na nie.
Bez emfazy można orzec, że Red Dead Redemption 2 zapoczątkowało zupełnie Nową Erę gier w branży elektronicznej.
Red Dead Redemption 2 to gra dla prawdziwych graczy. Dla koneserów gier wideo. Dla graczy, którzy potrafią docenić każdy, nawet najdrobniejszy element, rozsmakować się i przeżyć tytuł całym sobą. Fabularnie gra miażdży wszystko co dotychczas wyszło, a paleta emocji jakie przeżywamy w trakcie rozgrywki, niespotykana była w żadnej innej grze.
Korona gier wideo.
Ocena: 10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones