PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638130}

Resident Evil 6

BioHazard 6
6,9 3 002
oceny
6,9 10 1 3002
Resident Evil 6
powrót do forum gry Resident Evil 6

Hmm myślę ż eRE6 zdobyła dużo dobrej krytyki, historie bohaterów są fajnie splecione, mamy 4 kampanie, więc nie ma nudy, mi osobiście się podobało, gra się dużo poprawiła jeżeli chodzi o fabułę i pewne czynniki sterowanie, no bo resident evil wiadomo :D strzelaj sobie, ale nie pobiegniesz, widać że capcom się postarał i zwrócić uwagę na prośby i uwagi związane z grą. jak dla mnie wielki plus! no i uwielbiam Jake'a, stał się w re moja ulubioną postacią, co prawda trochę tak nie wiadomo co i jak i kto to wgl no ale syn weskerowi się w takim bądź razie udał :D

A ci którzy krytykują gry twierdząc że to ostatni shit, no przepraszam... ale widziałam gorsze shity..... ale resident evil się do nich nie zalicza, nie jest jakimś mega hitem, ale zawsze można sobie pograć.

użytkownik usunięty
BloodyElis

To ostanie zdanie " A ci którzy krytykują gry twierdząc że to ostatni shit, no przepraszam... ale widziałam gorsze shity..... ale resident evil się do nich nie zalicza, nie jest jakimś mega hitem, ale zawsze można sobie pograć. " - uważam za piękny wpis na czoło krytyków !

Dokładnie ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones