"Resident Evil 6" to kolejna część jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych serii gier, w doskonały sposób łącząca horror z elementami akcji. Szósta część będzie pod tym względem jeszcze bardziej ambitną produkcją, zapewniającą jeszcze więcej zabawy niż poprzednie części serii. To będzie najbardziej przerażające przeżycie tego roku.... czytaj dalej
Grając w RE Raccoon City myślałem iż Capcom wyciągnie wnioski i nie wyda już gorszego crapa od tej gry ale niestety grając w RE6 (wersja PC) mogę z przykrością stwierdzić iż gra przeznaczona jest dla "masochistów" Po pierwsze STEROWANIE postacią w tej grze to jakiś absurd (mam na myśli wersje PC) zupełny brak kontroli...
więcejSzósta część Resident Evil nadaje kompletnie odmienny tor serii przypominając bardziej horror-action-shooter niż tradycyjnie pojmowany survival-horror.
Elementy dotyczące stricte przetrwania praktycznie nie występują. Już od samego początku miało być głośno, widowiskowo i pompatycznie. Wyszło - słabo.
Resident Evil o...
To najzwyklejsza gra akcji jakich wiele, gra akcji odróżniająca się od reszty gier tego typu gier, ale bardzo niewiele, przypominająca Call of Duty z powodu "epickich" wybuchowych momentów, wyglądająca jak ekranizacje Resident Evil Paula W.S. Andersona. Pewnie teraz pomyślicie że w takim razie nienawidzę też poprzednie...
więcej