PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638130}

Resident Evil 6

BioHazard 6
6,9 3 000
ocen
6,9 10 1 3000
Resident Evil 6
powrót do forum gry Resident Evil 6

mam pytanie kim są postacie ada , jake , chris , i helena ? z seri resident evil grałem tylko w 2 i 4
byłem wtedy dzieciakiem praktycznie nic nie pamiętam ba nawet nie ukończyłem tych gier kojaże
tylko to że leon kenedy ( moja ulubiona postać RE ) w RE 4 miał za zadanie odbić córke
prezydenta , jeśli ktoś z was byłby tak miły i objaśnił by mi kim są te postacie i opowiedział co nieco
o fabule byłbym BARDZO BARDZO wdzięczny . pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
karbaro

- Ade Wong powinieneś kojarzyć z RE2. Pracowała dla Alberta Weskera, jest najemnikiem.

- Jake to również najemnik, jest to nowa postać dodana w tej grze. Dowiesz się o nim szczegółów i ciekawostek przechodząc gre ;)

- Chris to brat Claire Redfield, Należy do formacji zwalczającej broń biologiczną (BSAA), wraca do służby po ciężkich przeżyciach.
W RE5 można było nim grać.

- Helena także jest chyba nową postacią w tej części. Należy do ochrony prezydenta, następnie zostaje partnerką Leona.

draketom

bardzo się ciesze że jake i helena to nowe postacie bo mam szanse dowiedzieć się o nich czegoś więcej ale gnębi mnie postac ady bo wkońcu najemnicy najbardziej cenią sobie pieniądze więdz dlaczego po śmieci weslera nie odeszła z ambrelli ? bo wkońcu od samego początku planowała zabić symona a bez szefa nie ma kasy , strasznie tajemnicza ta postac nie wiem czemu leon tak za nią szaleje ps. jeśli to nie problem prosiłbym o pare informacji o tej sexsownej partnerce chrisa z RE5 czy żyje , czemu jej nie ma w RE6 i o pare ciekawostek z góry DZIĘKUJE

ocenił(a) grę na 10
karbaro

Partnerka Chrisa z RE 5 to Sheva Alomar. Nie ma jej w RE 6, bo należy do afrykańskiego oddziału BSSA, a tutaj akcji na tym kontynencie nie ma.

Wracając do Ady to ma porachunki z Simmonsem (przechodząc nią kampanie dowiadujemy się co i jak). Leon ma do niej słabość, bo spotkał ją w Raccoon City (RE@2). W tej części ona też zresztą mu pomaga.

draketom

OK Dzieki za wyjaśnienia przydały mi się bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones