PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606957}

Resident Evil

Biohazard
8,3 2 571
ocen
8,3 10 1 2571
Resident Evil
powrót do forum gry Resident Evil

Jak ktoś posiada te konsole to musi w to zagrać! Odświeżona grafa sprawia, że gra jest jeszcze straszniejsza. POLECAM!

użytkownik usunięty
rell

Dzięki, ja również polecam totalny REMAKE i to jak...grafa doskonale odzwierciedla starego RE :)

użytkownik usunięty

Ale stary Re to klasyk, i jakieś poprawki tez nie mogą zniszczyć rozgrywki :)

ocenił(a) grę na 9

ja pie***** jakiego ja mam kolege zrytego...on twierdzi ze resident to nie jest klasyka...bo...uwaga uwaga... nie umie w to grac;] a mowi ze gra gowno chodzisz tylko i zombie zabijasz:D a tak na serio to oryginal czy remake to gra jest klasyka i w wielkim znaczeniu tego slowa... resident evil to chyba pierwszy survial horror....

użytkownik usunięty
AlbertWesker

Tak, racja RE to jedna z tych dobrze zrobionych Survival'owych horrorów, pierwsza była RE Garden...ehhhh......
Inne części wszystkie - części to totalna masowa doskonała produkcja która doszła do miana klasyki SH !
Wielkie znaczenie tego słowa jest nieopisane, bo klimatu zazdroszczą nawet te najlepsze gry naszych czasów....
A twój kolega to jakiś cepak, jeżeli chodzi o granie w RE, prosta na swój sposób, to realia, on tego nie może zrozumieć,
i ma chłopak problemy.
Nie tylko zabija się zombiaki ale też rozwiązuje zagadki, co jest największym atutem gry, sam zresztą wiesz....
Wyśmiej w moim imieniu twojego kolegę, bo jestem fanem serii RE, i to co mówi to jest totalna wiązka ADHD z Downem :)
A ciebie Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 9

Spoko ale on i tak sobie nic nie da wytlumaczyc bo dla niego jakies "Dragon Age" badz Gothic to wieksza i lepsza fabula niz genialny Resident Evil:)

użytkownik usunięty
AlbertWesker

Hahahah....chyba żartujesz......no to gość jest naprawdę nie z tego świata :P

ocenił(a) grę na 9
rell

Moim zdaniem nowa wersja pierwszej części Residenta to dzieło sztuki.
Normalnie coś niesamowitego... Klimat tak gęsty że można go kroić nożem:)

ocenił(a) grę na 10
Stilnes

Dokładnie, ja się boję w to grać :P

użytkownik usunięty
rell

Ja tak samo, ale gram bo lubię się przestraszyć, i to że czasem powalczyć ze złem.
RE ma niesamowity klimat (ORYGINAŁ), no ale REMAKE to już cacko ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones