gra

Resistance 2

2008
7,3 541
ocen
7,3 10 1 541
Nathanowi Hale'owi udaje się zbiec, po tym jak został schwytany przez organizację badającą ludzi odpornych na wirusa Chimer. Trafia do USA, gdzie następuje kolejny atak agresywnych kosmitów. Zobacz pełny opis

gatunek

deweloper

Insomniac Games

wydawca

Sony Computer Entertainment Europe

premiera

Stwórz zespół z siedmioma innymi graczami i podejmij walkę w trybie kooperacji ośmiu osób oraz w epickich bitwach sieciowych, w których jednocześnie może zmagać się aż sześćdziesięciu graczy. Kontynuacja kultowej gry autorstwa Insomniac Games pokazuje nowe oblicze "Resistance: Fall Of Man" wzbogacając rewelacyjną rozgrywkę o zapierającąStwórz zespół z siedmioma innymi graczami i podejmij walkę w trybie kooperacji ośmiu osób oraz w epickich bitwach sieciowych, w których jednocześnie może zmagać się aż sześćdziesięciu graczy. Kontynuacja kultowej gry autorstwa Insomniac Games pokazuje nowe oblicze "Resistance: Fall Of Man" wzbogacając rewelacyjną rozgrywkę o zapierającą dech w piersiach rywalizację sieciową. Nowe jednostki w szeregach Chimer oraz rozległe plansze dostępne w trybie online wprowadzają nowe wyzwania dla graczy, zaś sama akcja gry przenosi się za Atlantyk do wyniszczonej wojną Ameryki. Raz jeszcze rasa Chimer zagrozi przyszłości rodzaju ludzkiego w alternatywnej historii Ziemi, którą poznamy już w listopadzie 2008. Dostań się na stację kolejową w Chicago za pośrednictwem PlayStation Home i staw czoła Chimerom na nowym polu bitwy.

dystrybucja
Sony Computer Entertainment Polska Sp. z o.o.
studio
Insomniac Games (deweloper) / Sony Computer Entertainment Europe (wydawca)
tytuł oryg.
Resistance 2
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Naprawdę dobra gierka, przy pierwszym Resistance postęp jest widoczny pod wszystkim co tylko można unowocześnić. Od narracji przez różnorodność zwiedzanych terenów - najciekawsze są miasteczka i Chicago lecz i wnętrza statku Obcych potrafią przykuć uwagę, także to co widać w tle jak moment gdy wychodzi się z bazy na...

więcej

Apokaliptyczny świat.

ocenił(a) grę na 8

Świetna fabuła, można poczuć klimat ciekawej gry i doskonałe zakończenie. Szkoda tylko, że grafika, tak jak na PS3 trochę delikatnie zawodzi. Jak dla mnie, lepsza od trójki. Polecam!

ale jako, że nie przepadam za tego typu klimatami oceniam na 6/10. TRÓJCE daję oczko wyżej....bo wiadomo- lepsza grafika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones