PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608418}

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
7,7 3 173
oceny
7,7 10 1 3173
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo
powrót do forum gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo

że Czyste niebo jest najgorsze, prędzej już Cień Czarnobyla dałbym na ostatnim miejscu niż Czyste Niebo

peeszet

Ja póki co wyłączyłem po kilku minutach, uprzednio umierając dwa razy. Raz z powodu braku tych nakrętek którymi mam niby rzucać w anomalie ale... w opcjach nie napisali jak to robić. Za drugim razem poprostu mnie zabiło. Pewnie wbiłem się nie tam gdzie trzeba, w każdym razie byłem na tym bagnie niedaleko wieży do której miałem iść, a tu nagle game over (nie, to nie od anomalii). Chrzanić to, prędko do gry nie wrócę...

ocenił(a) grę na 9
_Garret_Reza_

śrubami :D po prostu przełączasz kółkiem myszki poprzez bronie i trafisz tam an pustą dłoń, klikając lpm wyrzuca ona śruby :P

ocenił(a) grę na 9
_Garret_Reza_

btw, tez tak zaczałem swoja podróż w Zony jakieś 2 lata temu, zacząłem od Czystego nieba jako że fabularnie pierwsza część trylogii i też mnie anomalie zabijały po czym wyłączyłem grę od razu i nie wracałem do niej 2 lata, szkoda ale dobrze że wróciłem i Tobie też radzę :) czyste niebo miażdży

peeszet

O, dzięki. Wrócę, spokojnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones